Розбите серце Гаррі Стайлза і нова дівчина Бреда Пітта
Осіння пора — час змін?

На тлі новин про судові позови Анджеліни Джолі і Дженніфер Еністон, Бред Пітт завів нові стосунки. Обраницею 58-річного актора стала Інес де Рамон, яка спеціалізується на правильному харчуванні. Дівчині 29 років, а в минулому її пов’язував шлюб із ще одним актором — Полом Веслі, який відомий глядачам завдяки серіалу «Щоденники вампіра». У пари усе доволі серйозно, і Пітт вже познайомив Інес із друзями — Сінді Кроуфорд і Шоном Пенном. Разом їх побачили у Лос-Анджелесі біля театру «Орфей».

Новий етап і в моделі Емілі Ратаковські, якій, до речі, приписували роман із Піттом. Після розлучення її побачили разом не з Бредом, а з серцеїдом Пітом Девідсоном, який нещодавно зустрічався із Кім Кардаш’ян.

Тим часом у Гаррі Стайлза усе навпаки: як пишуть ЗМІ, їхній роман із Олівією Вайлд завершився після 2 років відносин. Що цікаво, за цей час не було жодних офіційних коментарів від обох: усе дуже приватно. Є спільні фото від вуличних репортерів, а от на прем’єрі трилера «Не хвилюйся, кохана» (Олівія була режисеркою проєкту, а Гаррі виконав головну роль) вони позували окремо.

Л

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: