Рожева ванна та власний курник: будинок Гіларі Дафф у Беверлі-Гіллз
А ще прихований телевізор та купа інших цікавих дизайнерських рішень.
А

кторка Гіларі Дафф придбала просторий будинок у Беверлі-Гіллз 10 років тому, але зовсім нещодавно вирішила його модернізувати. Акторка забажала світла, легкості та яскравих кольорів, які відповідають її характеру!

Змінилося не лише внутрішнє облаштування, але й колір вхідних дверей — вони тепер блідо-лососевого відтінку. А одна із ванних кімнат стала рожевою.

«Мені подобається інвестувати в меблі, аксесуари. Саме в ті речі, які я буду любити багато років поспіль».

Дафф розповіла, що вітальня — це «серце дому», місце, де вона та її сім’я проводять більшість часу. Головною особливістю вітальні є телевізор, який одразу неможливо побачити, адже він «прихований». «З першого погляду це схоже на фотографію. Тож ви навіть не знаєте, що це телевізор, поки його не увімкнете», — додає акторка.

Серед головних акцентів модернізованого будинку — курник, який коханий подарував Гіларі на День матері. «Я давно хотіла мати  курей. І в День матері я отримала цілий мішок курячого корму.

Через місяць ми з чоловіком побудували курник, поїхали на ферму та відібрали курей, — ділиться вона. — Вони ще не почали нести яйця, але стають такими великими! Я люблю виходити туди і бути такою собі мамою-куркою. Ми обожнюємо тварин, зараз у нас є дві собаки, ящірка, рибки і приблизно 12 курей».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: