Розкішна резиденція принцеси Маргарет на приватному острові Мюстік
До 93-річчя з дня народження молодшої сестри королеви Єлизавети II. Принцеса померла 2002 року.

Приватний острів Мюстік в Атлантичному океані — улюблена локація для відпочинку дизайнерів Томмі Гілфіґера й Тома Форда, мільярдера Біла Ґейтса, супермоделі Кейт Мосс, музикантів Міка Джаґґера й Пола Маккартні. Саме там вони релаксують та набираються чергової порції творчого натхнення.

Острів Мюстік

Це напрочуд фантастичне місце обожнюють також британські аристократи і члени королівської родини. Зокрема, герцоги Кембриджські. І це недивно, адже серед переваг острова — безперечна безпека та приватність, виключний комфорт і можливість безперешкодного усамітнення. Невеличка, але дуже мальовнича площа це дозволяє.

Цікаво, що історія острова нерозривно пов’язана з принцесою Маргарет, яка була молодшою сестрою королеви Єлизавети II.

Багаж принцеси на острів, 1973

Принцеса Маргарет на острові Мюстік, 1976

Так, шотландський барон Колін Теннант придбав цю територію далекого 1958 року, а за два роки презентував його частину принцесі Маргарет як весільний подарунок. Принцеса обожнювала там відпочивати й неодноразово приїжджала туди разом із сестрою.

Королева Єлизавета II та принцеса Маргарет, 1977

Резиденція Маргарет — це білосніжна вілла Les Jolies Eaux, ціна оренди якої зараз доходить до $ 40 000 за тиждень. На просторій ділянці п’ять спалень, два басейни, вихід на узбережжя океану, а також послуги власного шеф-кухаря, дворецького та садівника.

Принцеса та Колін Теннант, 1989

Спеціально до 93-річчя з дня народження принцеси JS розглядає її фантастичну віллу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: