Розкішна резиденція принцеси Маргарет на приватному острові Мюстік
До 90-річчя з дня народження молодшої сестри королеви Єлизавети II. Принцеса померла у 2002 році.
П

риватний острів Мюстік в Атлантичному океані — улюблена локація для відпочинку дизайнерів Томмі Гілфігера й Тома Форда, мільярдера Біла Гейтса, супермоделі Кейт Мосс, музикантів Міка Джаггера й Пола МакКартні. Саме там вони релаксують та набираються чергової порції творчого натхнення!

Острів Мюстік

Це напрочуд фантастичне місце обожнюють також британські аристократи і члени королівської родини, зокрема, герцоги Кембриджські. І це недивно, адже серед переваг острова — безперечна безпека та приватність, виключний комфорт і можливість безперешкодного усамітнення. Невеличка, але дуже мальовнича площа це дозволяє!

Цікаво, що історія острова нерозривно пов’язана з принцесою Маргарет, яка є молодшою сестрою правлячої королеви Єлизавети II.

Багаж принцеси на острів, 1973

Принцеса Маргарет на острові Мюстік, 1976

Так, шотландський барон Колін Теннант придбав цю територію в далекому 1958 році, а за два роки презентував його частину принцесі Маргарет у якості весільного подарунка. Принцеса обожнювала там відпочивати й неодноразово приїжджала туди разом із сестрою.

Королева Єлизавета II та принцеса Маргарет, 1977

Резиденція Маргарет — це білосніжна вілла Les Jolies Eaux, ціна оренди якої зараз доходить до 35 000 доларів за тиждень. На просторій ділянці п’ять спалень, два басейни, вихід на узбережжя океану, а також послуги власного шеф-кухаря, дворецького та садівника.

Принцеса та Колін Теннант, 1989

Спеціально до 90-річчя з дня народження молодшої сестри королеви Єлизавети II JS розглядає її фантастичну віллу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: