Розкішна вілла Джанні Версаче: віртуальний тур до 75-річчя з дня народження дизайнера
Який вона має вигляд зараз?

Вілла Casa Casuarin у Маямі — розкішна нерухомість у самому серці міста, яка колись належала італійцю Джанні Версаче. Це особлива пам’ятна локація для родини загиблого дизайнера, де він жив і працював останні роки свого життя. Саме там, на ґанку будинку, у липні 1997-го його жорстоко вбили. Свого часу Джанні витратив три роки і 32 мільйони доларів, щоб створити дім мрії.

У 2001-му в інтерв’ю The New York Times Донателла Версаче сказала: «Кожна кімната — це суцільна мрія, нове мистецьке бачення Джанні». А й справді — він усе змінив на власний розсуд і зробив вишукану мистецьку будівлю, що стала продовженням його творчих задумів.

Джанні із сестрою Донателлою Версаче

Утім, сьогодні — це розкішний бутик-готель, а реконструйовані номери — це апартаменти самого Джанні і членів його родини, зокрема сестри Донателли. Тут обожнюють зупинятися Джастін Бібер, Бейонсе і Кім Кардаш’ян.

Найефектніший акцент вілли — басейн, вимощений плитками, покритими 24-каратним золотом. Ці мозаїки були виготовлені в Італії, розібрані та доставлені до Маямі. Статуї навколо басейну привезли з одного із замків у Франції.

На шану дизайнера, якому сьогодні мало б виповнитися 75 років, згадуємо найвідоміший будинок Джанні, що уособлює його характер і смак.

Апартаменти Донателли Версаче

Апартаменти Джанні Версаче

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: