Бебі-ботокс: все, що необхідно знати про нову процедуру
Плюси і мінуси «головного sos-засобу 30-річних».

Західні б’юті-експерти розповідають про спалах популярності нової процедури, яка буквально стирає невеликі зморшки, не впливаючи при цьому на міміку. Підхід, що пропонує практично невидиме косметологічне втручання, ідеально вписався в концепцію підтримки природної краси slow beauty. Перших відданих прихильників бебі-ботокс знайшов в акторській середі Голлівуду: серед тих, для кого живість міміки обличчя є не менш важливою, ніж краса.

Фото: luminouscomplexion

Що це таке?

Botox — це торговельна назва одного з препаратів, створених на основі очищеного комплексу ботулотоксину типу А. У косметології внутрішньом’язові ін’єкції ботоксу, що використовуються в якості засобу для усунення мімічних зморшок, набули популярності у 1990-х роках.

Що ж означає ботокс з приставкою «baby»?

Простою мовою, це ін’єкції мінімальної (приблизно чверті від стандартної дози) кількості ботулотоксину. Використання мікродоз дозволяє розгладити зморшки, що намічаються, й зберегти при цьому не лише природну міміку, але і ваш бюджет. Адже чим менша кількість препарату використовується, тим нижче ціна процедури. Принаймні, в теорії. А як на практиці?

Жінки хочуть виглядати, як краща версія себе, а не як умовна Кайлі Дженнер.

«Мені особисто імпонує філософія одного з головних популяризаторів бебі-ботоксу, засновника клініки Epione Beverly Hills Симона Оріяна, у якого я проходила навчання. Як і він, я вважаю, що майбутнє за тими процедурами, які дають можливість підтримувати природну красу без кардинальних і очевидних втручань, — зазначає дерматолог Катерина Дудікова, засновниця та головний лікар клініки Dr.Dudikova, — адже на порядку денному — максимально природний вигляд. Ера Instagram-клонів із застиглою мімікою і перекачаними губами залишається позаду. Жінки хочуть виглядати, як краща версія себе, а не як умовна Кайлі Дженнер».

Кому підходить бебі-ботокс?

Спеціалісти застерігають: бебі-ботокс — процедура превентивна, тобто підходить в першу чергу тим, у кого лише намічаються зморшки. З глибокими зморшками і заломами мікродози ботулотоксину навряд чи зможуть впоратися. Найкращі результати бебі-ботокс демонструє на тонких зморшках-проміннячках біля очей та на кисетних зморшках довкола губ — такі зазвичай виникають через дуже активну міміку або затиснуті м’язи.

Фото: bel_viso_medical_spa

«Як діє ботокс? Він тимчасово блокує нервово-м’язові зв’язки: м’язи внаслідок цього розслабляються і перестають натягувати шкіру. У випадку глибоких зморшків, навіть якщо ми усунемо джерело спазму — перетиснутий м’яз, — залом шкіри вже нікуди не подінеться. Для його усунення все одно доведеться вдаватися до додаткових косметологічних процедур, — говорить Джейкоб Броєрс, косметолог клініки Epione Beverly Hills, — У себе в клініці ми також використовуємо «sos-процедуру для мілленіалів» — «коктейль» з мікродоз ботоксу і філерів, виготовлених на основі вашої власної плазми. Такий мікс прискорює процес вироблення колагену в тканинах. Результат — гладка, сяюча шкіра і більш свіжий вигляд. Якраз такий швидкий ефект необхідний перевтомленій шкірі 30 і 40-річних, для яких стрес і недосип — даність».

Як часто потрібно повторювати процедуру?

Ін’єкції ботоксу — не одноразова процедура. Для стабільної підтримки результату її потрібно періодично повторювати. Як довго триватиме ефект від процедури саме у вашому випадку, можна визначити лише на практиці: в середньому ж «класичний» ботокс тримається від трьох до восьми місяців.

«Заморожене» обличчя без емоцій і неприродна міміка, яких багато хто боїться, — це в першу чергу наслідки неправильної техніки введення ін'єкцій і відсутності необхідного досвіду у лікаря.

«Для бебі-ботоксу косметологи беруть мінімальну кількість ботулотоксину, розведеного в набагато більшій кількості натрій хлору. Ефект від такої процедури буде коротшим, ніж від «класичної» ін’єкції ботуліністичного токсину, — коментує Каріна Шиндер, засновниця The Clinic by Karina Shynder, — адже саме від кількості одиниць використовуваного препарату залежить тривалість його дії. Зменшуючи дозу препарату, ми повинні збільшити частоту цих процедур, що не завжди добре. Щоб не викликати резистентності, ін’єкції ботуліністичного токсину за інструкцією не можна робити частіше, ніж раз на 16 тижнів. Адже в такому випадку препарат перестане діяти взагалі. Тож, якщо вам необхідний більш ефектний результат, рекомендую звертатися до «класичного» методу. «Заморожене» обличчя без емоцій і неприродна міміка, яких багато хто боїться, — це в першу чергу наслідки неправильної техніки введення ін’єкцій і відсутності необхідного досвіду у лікаря, а не кількості препарату (зрозуміло, якщо ми не перевищуємо рекомендовані дози)».

Фото: tosonimd

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: