«Час, проведений з користю»: зірки діляться звичками, набутими за період карантину
Ділиться досвідом Юлія Саніна, Іван Фролов, Зоя Литвин, Володимир Остапчук та інші герої JS.

Як відомо, звичка формується 21 день. Карантин триває значно довше, тож кожен з нас вже встиг адаптуватися до нового способу життя та зайнятися тим, на що зазвичай не вистачало часу та сил. Наші герої також не сиділи склавши руки і намагалися урізноманітнити буденність. Ексклюзивно для JS вони діляться власним досвідом.

Юлія Саніна

 

На початку карантину ми зібрали сімейну нараду та вирішили, що необхідно затвердити план щодо того, як житимемо увесь цей час. Ми з чоловіком сформували чіткий режим дня: о котрій прокидаємося та засинаємо, скільки часу має кожен з нас на заняття спортом, а також на творчість, розподіливши догляд за сином. Даня також мав свій графік, він стосувався онлайн-навчання у садочку, а також занять зі мною.

Вдалося сформувати і певні корисні звички.

Я приділила багато часу темі правильного харчування.

За карантин ми прийняли рішення відмовитися від цукру та молочної продукції і активно втілюємо в життя це правило. Найважче, звісно, найменшому члену родини, наразі заміняємо цукор на натуральні сиропи, збільшили кількість фруктів у раціоні. Молоко вживаємо переважно рослинне, а от сир поки що залишили.

Щодо спорту, я повернулася до занять йогою, а Вал займався зі своїм інструктором з кросфіту онлайн. Такі правила дуже допомогли психологічно, адже вдалося залишатися у звичному для нас стані без високого стресу для організму.

Іван Фролов

 

Кілька крисних звичок я все ж набув. Призвичаївся прокидатися щодня о 5 ранку, аби зустрічати світанок. Медитую, замішуючи безглютенове тісто для майбутніх страв. Окрім того, щоденний спорт, незважаючи ні на що.

Ми почали проводити набагато більше часу з командою.

Я щодня забираю та розвожу по домівках тих, з ким працюю. Ця звичка нас ще більше зблизила. Ба більше, віднедавна за 10 хвилин перед сном читаю казки зі збірки «Тисяча й одна ніч».

Володимир Остапчук

 

Серед корисних звичок на карантині (окрім того, що я знову почав їсти зернята, дивитися фільми та серіали і снідати о 12 годині дня) я зайнявся вокалом.

Вже зовсім скоро представлю свою дебютну пісню.

До того ж я поринув у стендап і вчуся грати на гітарі. Моя дівчина Христина чудово грає на фортепіано, це надихнуло мене також опанувати музичний інструмент.

Зоя Литвин

 

Серед корисних звичок, до яких вдалося призвичаїтися, — харчування тричі на день, адже раніше, замість обіду, була кава між зустрічами. З’явилися й шкідливі звички. Через те, що усі вдома, час роботі могла приділяти лише пізно ввечері, тому лягала спати близько 3 години ночі.

Найголовніше, що я усвідомила за карантин: жоден Zoom не замінить живі обійми і спілкування. Ні в роботі, ні в особистому житті.

Єлизавета Юрушева

 

Під час карантину я опанувала звичку бути мамою, яка має змогу проводити з дітьми стільки часу, скільки їй заманеться. Нарешті знайшлося вдосталь часу на заняття йогою та танцями, звісно ж у онлайн-режимі. Маю визнати, я стала спокійнішою, почала читати літературу по психології.

Карантин мене дійсно змінив, заземлив у певній мірі.

 

Аліна Байкова

 

«Карантин, безумовно, не пройшов безслідно. Я вивчила імена усіх безхатченків рідного Кропивницького та найбідніші родини міста, а також його околиць», — коментує модель. Як відомо, дівчина активно долучається до добрих справ, а час на карантині присвятила приготуванню обідів для безпритульних людей та піклуванню про малозабезпечені родини.

Оксана Левченя

 

Фотограф: Євгеній Авраменко

Маю визнати, шо мої звички аж ніяк не змінилися за період карантину. Я звикла не користуватися доглядовою косметикою, адже готую її сама, завдяки знанням з фітотерапії та народної медицини.

Мої улюблені види спорту — фізична праця та легка атлетика.

Бігати карантин мені не заважав, так само, як і працювати.

Наталя Каменська

 

Карантин видався різноманітним. Спершу довелося весь час на 100% присвятити нашому бренду GUNIA Project, адже необхідно було в терміновому порядку готувати компанію до роботи в новому режимі. Після чого ми із сім’єю на цілий місяць виїхали до провінції. Маю зазначити, це було неймовірно: єднання з природою, поля і ліси, якими я гуляла в дитинстві.

На читання десятків книг, перегляд лекцій та кілометри спорту часу не вистачило.

Але вдалося усвідомити те, наскільки важливими і цінними є прості буденні речі, яких ми повсякчас не помічаємо.

Jerry Heil

 

Я реально прокачалася, і за це вдячна карантину!

Під контролем тренера зробила сет, сума віджимань в якому складає 300 повторів. Окрім того, знайшовся час на розбір старого матеріалу для пісень. Дещо стало основою для нових треків, як-от композиція #провінція, наприклад.

Антон Савлєпов

 

Призвичаївся їсти здорову та смачну їжу тричі на день, приготовлену з душею, увагою і талантом.

Також почав писати і малювати лівою рукою.

Ось такий креатив! Насправді я у справжнісінькій нірвані, буду вдячний за продовження карантину.

Констянтин Боровський

 

Період карантину виявився досить лікувальним.

Схоже, що цей відпочинок був потрібен мені в усіх сенсах.

Абсолютно нових звичок я не набув, але з’явилося достатньо часу, аби відродити всі старі. Ми з дружиною щодня готуємо корисну домашню їжу, стежимо за режимом її прийому, практикуємо інтервальне голодування і піст в екадаші. Я нарешті повернувся до систематичних занять йогою та спортом і регулярно влаштовував інтенсивні велотренування по 80-100 км, поки мене досить брутально не збив на шосе автомобіль, після чого мій ЗСЖ-карантин став носити виключно домашній характер.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: