«Час вийшов»: Зак Позен заявив про закриття свого бренда
10 найкрутіших суконь дизайнера.
С

еред клієнток Зака Позена — принцеса Євгенія, Майлі Сайрус, Вінні Гарлоу, Гайді Клум, Діта Фон Тіз, Ніна Добрев, Ума Турман, а серед муз — Бейонсе, Стелла Шнабель, Джей Ло, Ріанна, Сара Джессіка Паркер, Гвінет Пелтроу та Селін Діон.

Ці 20 років були наповнені любов’ю, тому зараз мені дуже сумно!

З деякими зірками Позена пов’язувала міцна дружба. Наприклад, для топ-моделі Коко Роша у 2010 році він створив весільну сукню. Про те, що відомий дизайнер закриває свій модний Дім після понад 20 успішних років існування, стало відомо декілька днів тому

Я намагався знайти гідних стратегічних партнерів, але час вийшов!

Як з’ясувалося, у всьому винні фінансові складнощі та криза. Також відомо, що це рішення було досить «несподіваним і негайним». «Мої партнери і я постаралися зробити все можливе, щоб знайти вихід. Я намагався знайти гідних стратегічних партнерів, але час вийшов. Ці 20 років були наповнені любов’ю, тому зараз мені дуже сумно», — заявив дизайнер.

Зараз мені потрібен час, аби зібратися з думками, адже настав новий етап!

Зак має надію на творче майбутнє та не планує надовго прощатися з клієнтами та шанувальниками: «Сподіваюся, у мене попереду довга кар’єра, подивимося, що відбуватиметься далі, але у мене завжди буде моя творчість. Зараз мені потрібен час, щоб зібратися з думками і подумати про майбутнє, адже настав новий етап. Хочу подивитися на світ, в якому ми живемо, і зрозуміти, яким буде наступний крок».

З вірою дивлюся у майбутнє!

Дизайнер вже встиг повідомити про своє рішення працівникам компанії та розмістити в мережі прощальне фото: «Я хочу висловити свою вдячність нашій незвичайної команді і всім тим, хто підтримав мене і мій бренд. Я вдячний їм за незмінну підтримку і відданість компанії. Я вдячний команді і пишаюся тим, що ми створили. З вірою дивлюся у майбутнє. Люблю, ЗП».

Сара Джессіка Паркер

New York City Ballet, 2019

Принцеса Євгенія

2018

Вінні Гарлоу

Met Gala, 2019

Ріанна

Diamond Ball, 2014

Коко Роша

2010

Діта Фон Тіз

Met Gala, 2014

Клер Дейнс

Met Gala, 2016

Аріана Гранде

2019

Даутцен Крус

Met Gala, 2010

Ніна Добрев

Met Gala, 2019

 

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: