Детективи Агати Крісті, обійми та десерти: Instagram наймолодшої прем’єр-міністерки у світі
У приватному житті нова голова уряду Фінляндії — любляча мама, турботлива дружина та весела дівчина.

34-річна Санна Марін зайняла пост прем’єр-міністра Фінляндії й стала наймолодшою головою уряду в світі! Як заявляє сама Марін, її не цікавлять рекорди, а хвилює довіра людей та співпраця з ними. «У нас багато роботи, щоб відновити довіру, — заявила вона журналістам. — Я ніколи не думала про власний вік чи стать. Я думаю про причини, через які я потрапила в політику, і про ті речі, які мають завоювати довіру електорату».

Марін з раннього дитинства розуміла особливі потреби громадян та відкидала будь-які умовності, адже зростала в одностатевій родині з двома мамами. Жінка називає себе «дитиною з райдужної сім’ї» та виступає проти дискримінаційних обмежень. Як Марін згадувала в одному з інтерв’ю, в дитинстві вона доволі часто відчувала себе «невидимою», тому що не могла відкрито говорити про рідних.

Наразі ж Санна займається не лише політичними справами, але й власною родиною (з маркетологом Маркусом Райкконеном вона виховує 2-річну доньку Емму), тож на думці у політика не лише серйозні справи, але й материнство, детективи Агати Крісті, прогулянки на свіжому повітрі, солодка вата, ранкова кава та смачні десерти. Звичайне життя, як і у всіх! Що ще у власному Instagram публікує наймолодша прем’єр-міністерка у світі — в добірці JS.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: