biopell
Цей метод вже встигли оцінити та полюбити голлівудські зірки та інші успішні люди у різних куточках світу.
Д

нями за сніданком у ресторані Вassano компанія Biopell Medical вперше в Україні представила революційну терапію. Гостям та журналістам розповіли про інноваційний метод омолодження, яким користуються зірки Голлівуду і багато інших успішних людей у різних куточках світу.

Презентацію методу Biopell провели провідні фахівці галузі краси – косметолог, дерматовенеролог, власниця мережі клінік TRYFONOVA MD Марія Трифонова і кандидат медичних наук, лікар-гінеколог вищої категорії, ендокринолог, хірург Тетяна Шевчук.

Продукція компанії Biopell Medical вже використовується по всьому світу. Це безпечний і ефективний метод, який допомагає досягти значних результатів: омолодження організму, позбавлення від зайвої ваги і радикального поліпшення сексуального життя. Метод заснований на імплантації біоідентічних імплантів (пеллетів) – мікрогранул, що вставляються під шкіру людини і поставляють біоідентічні гормони в організм. При цьому пелет абсолютно не спричиняє дискомфорту. А результат не змусить на себе чекати, тож ви зможете помітити приємні зміни вже через 4 тижні.

Відтепер технологія доступна й в Україні – у компанії Biopell Medical, куди для роботи над інновацією запросили найкращих професіоналів країни. Фахівці Biopell підтримують бажання своїх пацієнтів бути молодими і красивими якомога довше. З їхньою допомогою ви зможете вибрати правильний напрям, а також якісний догляд та консультування після процедури.

Продукція компанії Biopell Medical сертифікована в Україні, а її використання дозволено виключно під контролем сертифікованого фахівця.

Дізнатися докладніше про Biopell Medical можна на сайті: biopell.com.ua

biopell
biopell
biopell
biopell
biopell
biopell
biopell
biopell
biopell
biopell
biopell
biopell
29.09.2020

Написать комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: