UFW: Oscar Fashion Exhibition
Tayanna, Ірина Горова, Анастасія Масюткіна та інші світські дівчата представили улюблені образи від українських дизайнерів.
С

тудія чистки і редизайну одягу та взуття OSCAR Dry Clean Studio запросила друзів і клієнтів на виставку Oscar Fashion Exhibition, представлену в стінах Мистецького Арсеналу під час Ukrainian Fashion Week. У межах заходу відомі українки презентували знакові для них вбрання від українських дизайнерів.

Sustainable fashion — головний тренд модної індустрії останніх сезонів. Ідея того, що речі не повинні бути одноразовими, максимально близька команді OSCAR Dry Clean Studio. Саме тому студія чистки понад 14 років доглядає, відновлює і створює редизайн виробів.

Підтримали концепцію продовження життя улюблених нарядів разом сім героїнь проекту. Ірина Данилевська розповіла про вбрання Bevza, в якому вона з’явилася на червоній доріжці Одеського кінофестивалю. Ірина Горова поділилася спогадами про сукню Artemklimchuk, в якій була на церемонії M1 Music Awards. Анастасія Масюткіна підготувала для виставки сукню Artemklimchuk, що нагадує їй про перше побачення з чоловіком. Сабіна Мусіна обрала костюм TAGO, в якому провела першу романтичну подорож в Парижі з майбутнім чоловіком. Тетяна Богдан показала костюм Artemklimchuk, в якому вона підкорила модну пресу на легендарному відкритті ЦУМу. Олена Лавренюк обрала для презентації сукню Айни Гассе, створену з нагоди кінопремії «Дзига 2019». А Tayanna показала образ від дизайнера Таню Муіньйо, що приніс їй удачу на премії «Золота Жар-птиця 2018», де вона отримала нагороду в номінації «Співачка року».

Ведучим заходу став Олександр Вишневеський, а музичну атмосферу створила Dj Катро Заубер.

UFW: Oscar Fashion Exhibition
UFW: Oscar Fashion Exhibition
UFW: Oscar Fashion Exhibition
UFW: Oscar Fashion Exhibition

Написати коментар

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: