Гардероб Наталі Волошиної

JS розпитав генеральну управляючу мережі ресторанів Carte Blanche про стиль та модні вподобання.

Улюблений бренд

Chloé

Улюблений колір

Білий

Ікона стилю

Юліана Дементьєва

Total look Chloé

Улюблені речі цього сезону

Мої улюблені речі цього сезону в стилi warcore, так редакторка Vogue Стефф Йоткі пiсля тижня Паризької моди назвала тенденцiю на вiйськовi деталі в одязi. Комбінезони, грубi черевики, жилети з накладними кишенями, в яких так зручно можна розмiстити телефон, ключі та iншi дрiбні речі. В той же час, пiдтримую тренд цього сезону та водночас свiй улюблений must have — акцент на талії: корсети, широкі ремені, поясні сумки. Сукня Chloé на нашiй зйомцi саме це вдале поеднання military та приталеного силуету.

Total look Chloé

Як знайти свій стиль

Мати свiй стиль, це одягати те, що пiдкреслюе саме твою особистiсть, незважаючи на те, що в модi. Просто бути собою.

Найстильніший кіношний персонаж

Як не дивно, для мене це Шерон Стоун. Жiнка, яка пiдкреслюе свою сексуальнicть, завжди буде успiшною як серед чоловiкiв, так і в бiзнесi. Сексуальна енергiя тiсно повязана iз залученням грошових потокiв. Чим бiльше у жiнки сексуальної енергiї, чим бiльше вона отримуе задоволення вiд життя, тим бiльше благ буде в неї та чоловiка, що знаходиться поряд з нею.

Пальто Chloé

Мас маркет або люкс

Вiддаю перевагу люкс брендам, адже якiснi ткани та матерiали завжди коштують дорого. Для мене краще купити 2 сукні на рiк, нiж 10. Але, якщо сподобається рiч з мас маркету, придбаю без вагань, бо не маю залежностi вiд брендiв.

Total look Chloé

Про моду і стиль

Ці поняття перетинаються, коли модні тенденцii не суперечать твоему особистому стилю. Якщо придiляти цьому достатньо уваги, завжди серед модних речей можна знайти щось «свое».

Сукня look Chloé

Про модні табу.

No taboo — це мое життеве кредо.

Про улюблені аксесуари

Сумки, сережки. Iншi прикраси не ношу — всi годинники, наприклад, давно склала на поличку. Не люблю коли мені не комфортно, коли щось заважає на руках чи шиi.

Total look Chloé

Про збори

Пiв-години зранку, годину ввечері. Взагалі, в машинi у мене завжди є пару лукiв «про запас»  на вечiр, які я тільки-но забрала з хiмчистки. Мій темп життя дуже швидкий, це диктує мобiльнiсть. Також, дякуючи моему улюбленому салону Pied De Poule, а особливо майстру вiзажа Мирославі Носовій, швидко роблю вечiрнiй мейк та зачiску.

Total look Chloé

Сукня Chloé, чоботи Zara

Сукня Chloé, чоботи Zara

Total look Chloé

Сукня Chloé

Total look Chloé

Сукня look Chloé

Total look Chloé, босоніжкки Laurence Dacade

Total look Chloé

Сукня Chloé, босоніжкки Laurence Dacade

Пальто Chloé

Написать комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: