«Кокаїновий» роман та «кохання на все життя»: 10 жінок іменинника Джонні Деппа
Улюбленцю мільйонів — 57!
К

расень Джонні Депп відомий не лише своїми ролями у кіно, але й не менш легендарними романами! Так, супутницями голлівудського красеня у різні часи були Шерелін Фенн, Вайнона Райдер, зірка стрічки «Брудні танці» Дженніфер Грей та акторка Лорі Енн Елісон — перша офіційна дружина Джонні, церемонія весілля з якою відбулася у далекому 83-му!

З акторкою Лорі Енн Елісон та друзями

10 років потому — у 1993 році — у актора розпочався так званий «кокаїновий роман» з моделлю Кейт Мосс. Як згадував Депп, «це було шалене кохання з першого погляду».

Джонні Депп та Кейт Мосс

Розрив у 97-му Мосс переживала дуже болісно, а вже у 2013-му екскоханці зустрілися знову в кліпі Пола Маккартні на пісню Queenie Eye. Окрім Мосс та Деппа, у зйомках відео взяли участь Меріл Стріп, Шонн Пенн та Джуд Лоу.

У тому ж 2013 році у Джонні зав’язався гучний роман з іншою білявкою — Ембер Гьорд. Вони познайомилися на зйомках стрічки «Ромовий щоденник», а вже 4 роки потому актор назве ці стосунки «прикрою помилкою»: суди між експарою тривають й досі, а друзі Деппа називають Гьорд шантажисткою!

З Ембер Гьорд

Вірною супутницею та «єдиним коханням на все життя» стала француженка Ванесса Параді — пара була разом 14 щасливих років і зараз продовжує перебувати у чудових стосунках та виховувати двох спільних дітей!

З Ванессою Параді

JS вітає улюбленого актора з 57-річчям та згадує його палкі романи з найкрасивішими дівчатами. Спогадів, втім, як і почуттів, у житті Деппа було дуже багато!

Із Татяной Патіц

Джонні Депп та Лорі Енн Елісон

З Голлі Робінсон-Пітт

Джонні Депп та Шерелін Фенн

З Вайноною Райдер

Джонні Депп та Еллен Баркін

Джонні Депп та Кейт Мосс

Джонні Депп та Наомі Кемпбелл у компанії П‘єрпаоло Піччолі

З Ванессою Параді

Джонні Депп та Ембер Гьорд

 

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: