Locals: онлайн-простір для продажу українських товарів у світі Nosik
Розширюємо географію для українських виробників.

Як відомо, всі ми опинилися в умовах, коли повноцінно працювати та реалізовувати проєкти вкрай складно. Зважаючи на ситуацію, редакція JS вирішила підтримати українські бренди, які створюють круті продукти/сервіси. За кілька тижнів ми отримали безліч заявок і готові ділитися з вами найкращими, на наш погляд, інформаційними приводами.

Онлайн-простір для продажу українських товарів у світі Nosik

 

Вадим Черненко, засновник онлайн-магазину Nosik

Nosik — новий онлайн-простір для продажу українських товарів по всьому світу. Наразі магазин пропонує товари для усієї родини та активно розширює асортимент, орієнтуючись на продукцію українських виробників. Потенційні клієнти компанії — 250 мільйонів користувачів по всьому світу із глобальним маркетплейсом, що забезпечує «Укрпошта» у співпраці з Joom.

«Ринок українських виробників недооцінений. Я вірю в наших партнерів. Зараз ми знаходимося на стадії підписання договорів із низкою компаній»,— коментує Вадим Черненко.

Онлайн-платформа планує активно розширювати асортимент, аби круті українські виробники могли отримати ще один канал для продажів. Засновник зазначає, що їм вдалося знайти мегасимбіоз українського бізнесу, вдалих IT рішень і логістики, які дозволять людям по всьому світу дізнатися про товари, вироблені в Україні.

Незабаром у межах онлайн-магазину Nosik будуть представлені рюкзаки від компанії «1 Вересня», YES,  біжутерія «Сорока Ворона» та багато іншої продукції.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: