Locals: стильний одяг для верхової їзди від бренда Cheval Noir
Модна альтернатива для шанувальників кінного спорту.

Як відомо, всі ми опинилися в умовах, коли повноцінно працювати та реалізовувати проєкти вкрай складно. Зважаючи на ситуацію, редакція JS вирішила підтримати українські бренди, які створюють круті продукти/сервіси. За кілька тижнів ми отримали безліч заявок і готові ділитися з вами найкращими, на наш погляд, інформаційними приводами.

Стильний одяг для верхової їзди від бренда Cheval Noir

 

Аріна Печерська, дизайнерка та власниця бренда Cheval Noir

Дизайнерка одягу для верхової їзди Аріна Печерська почала цікавитися виробництвом амуніції для кінного спорту близько двох років тому: «З огляду на те, що цей ринок досить обмежений, виникло бажання створити лінійку не лише спортивного та максимально зручного одягу, але й зробити його сексуальним і елегантним.

«Бачу в цьому великі перспективи, особливо, коли усвідомлюю, що займаюся улюбленою справою.

Любов до коней у мене з дитинства, але й страх до них теж був, згодом все стало на свої місця».

В асортименті бренда — тренувальні й турнірні футболки, кофти, рединготи, фраки, бриджі, кейпи, куртки, жилетки і сорочки. Зокрема, запустили лінію чобіт. Чоловіча та дитяча колекції також у наявності.

«На даному етапі штат співробітників невеликий, відбираю тільки найкращих, через що інколи трапляються затримки з колекціями, адже це кропітка індивідуальна робота. Майстри дуже багато часу витрачають на пошиття».

Детальніше на Instagram бренда за посиланням.

 

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: