Мультики, ігри, танці та спорт: як герої JS проводять час з дітьми на карантині
Безліч варіантів домашніх розваг від Катерини Осадчої, Джамали, Монатіка та інших.

Минають дні, минають ночі, а разом з ними вичерпуються наші фантазія і терпіння. Так, карантин подарував людям можливість бути поруч зі своїми сім’ями майже 24/7. І якщо дорослі мають власні справи та хоч трошки потребують усамітнення, то діти завше раді отримувати увагу батьків. Тож для натхнення ловіть зіркову добірку традиційних та оригінальних занять, які зацікавлять і малечу, і навіть вас самих.

«Карантин для батьків — окреме випробування», — зізнається Катерина Осадча. Разом із чоловіком Юрієм Горбуновим вони постійно вигадують нові ігри для трирічного сина Івана. Ось які забавки пропонує телеведуча для цього віку:

«Гаряче-холодно». Ми ховаємо різні речі по будинку й почергово їх шукаємо. Хвилин на 20 відволікти Івана можна.

Ремонтні роботи. Напевно, у всіх хлопців такого віку є іграшковий молоток. А решта — ваша фантазія, куди і що можна забити (іграшкові цвяхи в мило, наприклад). Але все під пильним наглядом. Так, до речі, і мами навчаться вішати полиці.

Сортування. Брати можна все. Макарони, крупи й овочі (тільки не забудьте їх помити). Зокрема, можна зібрати іграшки однотонних кольорів (частини конструктора) та запропонувати дитині розкласти всі деталі за кольорами.

Ліпка. Можна використати солоне тісто та форми для печива, або й одразу печиво робити. Івана це дуже захоплює, може ліпити з годину точно.

Пошук однакових елементів одного цілого. Картинки (їх можна видрукувати) потрібно розрізати на частини й змішати. Виходять своєрідні пазли, але простіші, ніж зазвичай. Та й почати можна навіть з двох частин.

Гра в лікаря. У цьому віці діти вже пам’ятають свій похід до лікаря і залюбки все повторюють. Іван «слухає» дихання та бере кров з пальця спочатку в дорослих, потім в іграшок.

Хованки. Іван цю гру полюбив давно, а зараз вона стала ще актуальнішою. Син любить саме шукати.

Ну і куди ж без традиційних розмальовок, пазлів і конструкторів. І секрет наостанок: частину іграшок ми ховаємо, щоб за кілька тижнів гратися ними з більшою цікавістю.

Діти люблять, коли навколо них «увесь світ кружить». Особливо, коли це пісня твого тата і вона щойно з’явилася в плейлисті популярної гри Just Dance 2020. «Вже який вечір ми танцюємоJust Dance на карантині розважає та відкриває все нові й нові заняття. Загалом, рятує. Плюс!» — коментує сімейне дозвілля MONATIK. Разом із Данилом і Платоном зірковий татусь запалює домашній танцпол.

 

Навіть у Джамали закінчується фантазія, чим зайняти свого дворічного сина, через що співачка попросила підписників ділитися власними варіантами розваг. А натомість написала, що під час карантину вони з Еміром-Рахманом збирають конструктор, малюють, ліплять з пластиліну, а також вивчають букви і кольори. «І, звичайно, дивимося мультики», — зізналася вона і додала, що вже не витримує дивитися одне й те саме по колу.

У родині гімнастки Анни Різатдінової без руханки теж нікуди. Красуня змалку привчає Романа займатися фізкультурою, роблячи цей процес корисним і веселим водночас.

 

Учасник гурту The Hardkiss Валерій Бебко весь день займається музикою із сином Данилом і дружиною Юлією Саніною. «А вечорами ми жаримо хліб», — пише він. Чудове спільне заняття для тих, хто живе у власному будинку.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: