Обкладинка дня: лікар, який намагався повідомити світу про коронавірус
33-річний Лі Веньлянь помер за місяць після зараження.
Н

а обкладинку нового британського GQ Hype потрапив 33-річний китайський лікар-офтальмолог з Ухані Лі Веньлянь. Він першим повідомив про 7 випадків нового вірусу, що пізніше отримав назву коронавірус.

Він намагався підвищити рівень обізнаності про захворювання в Інтернеті та написав про інфекцію на платформах WeChat та Weibo ще 30 грудня, а вже наступного дня влада попередила його про «неприпустимість поширення чуток і про те, що він серйозно порушив громадський порядок та відповідні положення закону Народної Республіки». Через кілька днів лікар захворів, а за місяць помер.

Після прийому пацієнтів з новою коронавірусною пневмонією 10 січня у мене почалися симптоми кашлю, жар розпочався 11 січня, а госпіталізація відбулася 12 січня.

Станом на 16 березня заражених на Covid-19 понад 169 тисяч осіб. «Люди, які помирають від коронавірусу, насправді помирають від дихальної недостатності — легені не можуть витягти достатньо кисню з повітря, щоб той у повному об’ємі зміг потрапити в кров і тканини тіла», — запевняють наразі колеги доктора Лі.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: