#ПідтримуюЛікарів: долучаємось до кампанії МОЗ всією країною
Редакція JS підтримує ініціативу. Закликаємо доєднатися кожного з вас!
У

цей складний для України і всього світу час на передовій боротьби з коронавірусною інфекцією перебувають медики, які ризикують власними життями 24/7 заради нашої безпеки. Міністерство охорони здоров’я закликає долучитися до всеукраїнської кампанії #ПідтримуюЛікарів, символом якої стала червона стрічка. 

Зі свого боку редакція JS вже долучилася до ініціативи й закликає всіх не залишатися осторонь!

 

 

«Захист медиків є пріоритетним завданням МОЗ. Щодня ми працюємо над тим, аби забезпечити їх усім необхідним. Зокрема, вже найближчими днями в усі регіони надійде понад 71 тисяча захисних костюмів. Але не менше лікарі потребують підтримки та вдячності від суспільства. Захисні костюми лікарів — це велика кількість вузлів. Вони стали своєрідним символом захисту та боротьби з пандемією. Сьогодні я хочу зав’язати червону стрічку на знак підтримки та солідарності з українськими медиками і закликаю кожного долучитися до нашої соціальної кампанії #ПідтримуюЛікарів»,— коментує міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.

Забагато подяки медикам не буває, тож давайте разом шанувати їхню самовіддану працю у боротьбі з пандемією, розміщаючи червону стрічку з вузликом у профілях соціальних мереж або зав’язуючи її на зап’ясті. Аби завантажити фото стрічки, перейдіть за посиланням.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: