Пристрасна Настя Каменських на сторінках мексиканського Playboy
Розповіла про любов до Латинської Америки, серіали іспанською та найближчі плани.
П

ідкорення Настею Каменських Латинської Америки не збавляє обертів. Тепер до досягнень співачки на цьому шляху додалося інтерв’ю мексиканському журналу Playboy, у якому Настя розповіла про плани ще ближче познайомити Мексику з українською культурою і творчістю та відвідати країну з концертом.

«Я багато разів була в Мексиці в якості туриста і вже в якості артиста, але це лише початок. Тепер у моїх планах приїхати туди з концертом. У цій країні мені подобається все, а особливо люди, які завжди співають, танцюють та радіють життю», — каже Каменських і зізнається, що Латинська Америка цікавила її ще в дитинстві, адже її батьки певний час жили в Мексиці та багато розповідали про культуру цього регіону.

До речі, іспанську вона вивчила лише за 1,5 роки: «Я люблю латиноамериканську музику, і мені завжди хотілося розуміти про що ці пісні, розуміти мову. Це мотивувало мене вивчити іспанську. Практикувати розмовну мову мені допомагають мексиканські мильні опери, я їх стільки переглянула, що вже і складно згадати всі назви».

Також артистка анонсувала прем’єру нового треку Miami наприкінці січня, який записала разом з одним із найуспішніших виконавців реггетону у світі, кубинським співаком Джейкобом Форевером (Jacob Forever), та молодим домініканським виконавцем Джесі Франком (Jessy Frank).

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: