«Щасливу родину розбити неможливо!»: Володимир Остапчук познайомив з новою коханою
Пара дала відверте інтерв'ю Каті Осадчій в програмі «Світське життя».
Н

а початку року Володимир Остапчук та Олена Войченко приголомшили новиною про розлучення. «Ми зрозуміли, що наше сімейне життя йде шкереберть. Ми почали сваритися, ми дуже сильно почали сваритися. І найстрашніше в цій ситуації те, що ми почали робити це перед нашими дітьми. 

Ні, ми не билися, але сварки серйозні були», — розповідав Володимир у лютому, а минулого вечора офіційно представив нову кохану дівчину Христину в черговому випуску «Світського життя».

«З Христиною ми познайомилися 19 серпня 2019 року на весіллі. Ми перекинулися кількома фразами – і на цьому все закінчилося. Рішення про те, що ми розлучаємося з Оленою – не рішення одного дня», — уточнив телеведучий.

Обраниця Володимира Остапчука — нотаріус, що танцює. Принаймні так дівчина охарактеризувала себе у соцмережах. «Танці – це моє хобі, яким я займаюся з дитинства, тому вони «йдуть» зі мною по життєвому шляху.

На хейт я не звертаю уваги – у мене є любов до себе!

А нотаріус — це те, чим я займаюся вже майже 11 років. У вільний час я і танцюю, і граю на фортепіано, і спортом займаюся – одне іншому ніяк не заважає. У конторі я, звичайно, не танцюю!»

Нехай всі ці жінки займаються своїм життям

«Нехай всі ці жінки займаються своїм життям, — заявила Христина. — Я ніколи не була публічною, і Володимир знає, що мені це нелегко. На хейт я не звертаю уваги – у мене є любов до себе, я знаю, мої близькі знають, мої друзі знають, як воно насправді!

Я не відчуваю жодної вини, і правильно сказав Володимир: щасливу родину не розбити!

Люди дуже люблять драму, скандали, а красива картинка менше «заходить». У мене дуже багато пар-клієнтів, які не проживають однією родиною десятиріччями. Тому офіційний штамп в Україні не означає, що це родина! А як тоді бути з людьми, які все життя живуть без штампу у паспорті — вони що, не родина?! Родина! Тому це, на жаль, нічого не означає».

«Але начепити ярлики і сказати про те, що хтось щось розбив — легше всього», — додав зі свого боку Володимир.

Тим часом телеведучий також розповів про стосунки з колишньою дружиною: «Ми спілкуємося тільки з приводу діток, тому що нам як батькам і мені як татові потрібно розуміти, де вони, що роблять, куди ходять. Я приїжджаю до них».

Як стало відомо, Остапчук подав запит до опікунської служби на проведення психологічної експертизи його колишньої дружини. «Олена в певних інтерв’ю навіть запевняла, що я неврівноважений. Я сказав: «Добре, тоді кожен з нас зробить запит, зробить експертизу, і таким чином ми перевіримо». Це юридична буква, яку я вирішив зробити так само, як і Олена».

На питання, чи знайомі діти з Христиною, Володимир відповів відверто: «Поки що не настав той момент, я думаю, що це буде трохи пізніше».

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: