Велике серце та бездоганна краса: Анджеліні Джолі — 44!
Добрі справи іменинниці, за які її цінує та обожнює світ!
О

скароносна красуня Анджеліна Джолі сьогодні святкує своє 44-річчя! Але вік, схоже, не владний над нею, ба більше, голлівудську діву він анітрохи не лякає. Якось Джолі зізналася, що не просто приймає процес старіння, а й «любить» його: «Я дивлюся в дзеркало і бачу, як стаю схожа на свою матір, це мене зігріває».

Я бачу процес старіння і, зізнаюсь відверто, мені це подобається. Це означає, що я жива, — я живу і стаю старшою. Так, я бачу свої недоліки. Але те, що я бачу, мені подобається!

Анджеліна має й власні секрети краси: «Ще у мене є чорна підводка для очей і туш для вій. Відчуваю себе більш комфортно, коли під рукою є консилер від темних кіл під очима. У мене досить скромний набір для макіяжу».

Ірак, 2015

Але не лише чудовим виглядом та яскравими образами відома іменинниця! «Малефісента», «Викрасти за 60 секунд», «Містер і місіс Сміт», «Особливо небезпечний», «Солт», «Турист» — перелік її зіркових ролей не перерахувати, але для багатьох вона залишиться легендарною Ларою Крофт. Анджеліну обожнюють в усьому світі, тож вона заслужено й неодноразово очолювала список найбільш шанованих знаменитостей.

Березень 2019

Джолі відійшла від кінематографу як акторка й наразі позиціонує себе вже як режисер — цікавий приклад для наслідування. Але й на цьому сфера її інтересів не закінчується. Як посол доброї волі ООН вона регулярно відвідує найнебезпечніші куточки світу та гуманітарні форумивиступає маркером справедливості та навіть ризикує власним життям. Серед її знакових гуманітарних місій — поїздка до Перу.

Перу, 2018

Допоки ми будемо ставити практично всі інші проблеми попереду прав жінок, ми будемо залишатися в безперервному циклі насильства та конфліктів. Ми нічому не навчимося.

Тож недивно, що у 2005 році вона була удостоєна Гуманітарної премії ООН, а в 2017 році стала запрошеним викладачем Лондонської школи економіки, де провела лекції про жінок, безпеки і світі, а також поділилася своїм досвідом роботи в ООН.

Йорданія, 2013

Семінар став частиною серії позакласних занять під назвою «Жінки, мир і безпека на практиці», які покликані дати студентам уявлення про реалії роботи з гендерної нерівності в умовах військових конфліктів. І це був не перший її досвід — у березні 2017 року Джолі вперше прочитала лекцію, присвячену правам жінок в зонах військових конфліктів, про насильство по відношенню до жінок і гендерну нерівність.

Окрім цього, в грудні 2018 року Анджеліна написала статтю «Як пом’якшити кризу з біженцями» для журналу The Economist. Будучи послом доброї волі ООН, в своїй роботі вона підкреслила можливі варіанти розвитку проблеми і висловила ідеї щодо їх усунення. «Все люди мають рівні права і заслуговують захисту. Вміти бачити і вирішувати проблеми інших країн, — ось що дійсно має значення в 2019 році», — резюмувала Джолі.

Навіть у вільний час Джолі перечитує тематичні книжки, серед яких «Злочини війни: що повинна знати громадськість» 1999 року за редакцією Роя Гутмана і Девіда Рифа.

Ірак, 2018

Особливої уваги заслуговує палка промова оскароносної акторки на засіданні комітету ООН в березні цього року. Джолі змусила присутніх аплодувати стоячи. У своєму виступі зірка розповіла про важливість гендерної рівності при підтриманні балансу прав і свобод у світі. Досвід Джолі як посла доброї волі Управління Верховного комісара у справах біженців ООН з 18-річним стажем дається в знаки.

Ліван, 2016

Еквадор, 2012

Туніс, 2011

Пакистан, 2011

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: