Відео-колаж Софії Копполи на честь Коко Шанель
З нагоди виставки Mademoiselle Privé у Токіо.
Ж

овтень запам’ятається особливою колаборацією Софії Копполи та Віржині Віар. На честь видатної дизайнерки Коко Шанель американська режисерка створила відео-колаж, що об’єднав зображення, архівні відео та рекламні ролики. Відео відображає сучасне бачення модного дому Chanel, а також демонструє його знакові колекції Haute Couture та парфумерну лінію. Робота була представлена з нагоди виставки Mademoiselle Privé, яка пройде в столиці Японії в галереї B&C Hall-Tennoz з 19 жовтня до 1 грудня включно.

Відомо, що натхненням для Копполи стала легендарна паризька квартира Коко Шанель. Під час запису ролика режисерка згадує улюблені цитати дизайнерки та розповідає, що саме відчуває там, де колись жила та працювала Коко.

„ Я намагалася вловити ідеї, якими жила Коко! Вражає, як Карл та Віржині майстерно продовжили справу, прагнучи донести бачення мадемуазель Шанель до сучасних жінок. “
Софія Коппола
режисерка

«Коли я була підлітком, мій батько товаришував із Кароль Буке, яка була обличчям Chanel у 80-і роки. Саме вона познайомила мене з модним домом, — пригадує Коппола. — Я пам’ятаю, як вона одягалася в Chanel та була дійсно шикарною. Це справило на мене величезне враження… Карл також значно вплинув на мене, оскільки він був надзвичайно креативним та захоплювався мистецтвом, таким як фотографія, скульптура, кіно. Я також люблю робити різні речі, які не є частиною одного захоплення. Карл надихав мене, демонструючи, що можна переслідувати різні інтереси, усі з яких об’єднує творчість».

«Класичний жакет Chanel — одна із моїх найулюбленіших речей, — ділиться Софія. — Він втілює для мене образ парижанки — елегантної, проте грайливої. Думаю, що це саме те, за що ми всі любимо Chanel».

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: