«Я ніколи не зраджував дружині!»: Володимир Остапчук про розлучення
Найцікавіші фрагменти ексклюзивного інтерв'ю телеведучого для «Світського життя з Катериною Осадчою».
В

олодимир Остапчук та Олена Войченко декілька місяців тому приголомшили країну новиною про розлучення. І поки телеведучий зберігав мовчання, кілька днів тому Олена розповіла про зради чоловіка, його зіркову хворобу та матеріальну нестабільність у питаннях допомоги дітям. Нагадаємо, що подружжя понад 12 років було разом та виховує двох дітей — доньку Емілію та сина Евана.

«Я ніколи не хотів би, щоби особисті стосунки двох людей обговорювала вся країна. Хоч я й досить публічна людина, але є зона безпеки, за якою починаються сценарії ток-шоу, взаємних звинувачень та інші жахи. Цього я не побажав би й ворогові. Я можу зрозуміти та певною мірою виправдати такий емоційний вчинок Олени.

Я змушений дати відповідь!

Це жіноча образа і злість. Я б і далі зберігав холоднокровність, проте поставлений в умови, коли змушений дати відповідь. Адже всі подумають, що я відмовчувався», — зазначив Володимир у своєму інстаграмі та вперше ексклюзивно поділився своїм баченням історії в програмі «Світське життя з Катериною Осадчою». Вашій увазі — найцікавіші фрагменти інтерв’ю.

Усі ці 5 місяців до сьогодні я не поширювався щодо нашого розлучення.

Треба було розірвати ці стосунки раніше!

Про розлучення: «Ми зрозуміли, що наше сімейне життя йде шкереберть. Ми почали сваритися, ми дуже сильно почали сваритися. І найстрашніше в цій ситуації те, що ми почали робити це перед нашими дітьми. Ні, ми не билися, але сварки серйозні були. Підставою для розбіжностей та сварок на підвищених тонах стала моя робота. Так, ми вже розходилася раніше двічі чи тричі в минулому, і я два-три тижні жив окремо».

Перші 6-7 років подружнього життя були щасливими!

«Перші 6-7 років подружнього життя були щасливими. Я неправий у тому, що так довго вирішував це питання. Дуже довго. Треба було розірвати ці стосунки по-дорослому — як двоє дорослих людей, чесно зізнатися, мабуть, коли це не набуло таких розмірів. Вважаю, що краще залишатися дорослими та люблячими батьками, ніж травмувати психіку маленьких дітей. Я не виносив цю історію виключно через те, щоб убезпечити власних дітей», — пояснює телеведучий в інтерв’ю.

Володимир Остапчук із дочкою Емілією

Ні, я не гей!

Про ймовірні зради: «Я ніколи не зраджував дружині. До речі, я знаю, чому Олена вирішила дати таке інтерв’ю та в саме такому ключі. Я її розумію. У ній говорять емоції, у ній зараз говорить образа. Бо ми з 17 років разом, ми прожили більшу частину нашого життя разом, і зараз, останні 5 місяців, вона, мабуть, не може звикнутися з новим статусом, не може призвичаїтися». Також телеведучий прокоментував чутки про гомосексуальну орієнтацію: «Я дозволю собі посміхнутися. Ні, я не гей. У мене ніколи не було стосунків із чоловіком і ніколи не буде».

Склеїти можна горщик, а коли попіл, то ти вже ніколи його не склеїш!

«Не потрібно шукати сенсацію в цій історії, якусь шокову інформацію, починати мене одружувати з усіма партнерками на «Танцях» або запасатися попкорном. Ми десятки разів намагалися склеїти це життя, але склеїти можна горщик, а коли попіл, то ти вже ніколи його не склеїш».

Я ніколи не зраджував дружині!

«Був момент, коли ми зрозуміли, що це кінець. Ми не змогли збудувати гарної сім’ї, про яку кожен мріє. У якийсь момент ми обоє поставили крапку в стосунках. Тоді ми говорили на підвищених тонах і Олена сказала мені: «Я зберу тобі речі сама».

Дві квартири, один автомобіль та майже 30 тисяч доларів я залишив Олені.

За словами Володимира, усі матеріальні питання вони урегулювали: «Ще до судового процесу ми підписали нотаріальну угоду про те, що дві квартири, один автомобіль та майже 30 тисяч доларів я залишив Олені. Я взяв на себе зобов’язання виплачувати дітям щомісяця певну грошову суму. За останні 5 місяців я виплатив 225 тисяч гривень. До того ж я оплачую школу та додаткові витрати, пов’язані з поїздками дітей за кордон та на відпочинок».

Про виховання дітей: «Ніхто дітей ділити не буде. Ми з Оленою дійшли згоди. У будь-який час ми домовляємося, я пишу свій графік, і ми так вирішуємо. Що ж до переїзду до Канади, то це непросте рішення. Якщо Олена вирішить переїхати, я не буду проти, але, звичайно, хочу, щоби діти були поряд».

 

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: