Черги в Chanel, Louis Vuitton і не тільки: австрійський та ізраїльський сценарії виходу з карантину
Хвиля послаблень жорстких заходів безпеки набирає обертів!
П

евні пом’якшення заходів безпеки вже відбулися в декількох країнах, зокрема, наразі відомий італійський сценарій виходу з карантину. Тим часом Австралія, Австрія та Ізраїль оголосили про зміну введених обмежень.

Відень, черга в Zara

В Ізраїлі знижується кількість нових випадків зараження: за останні дні лише приблизно 100 людей отримали позитивний результат аналізу на коронавірус.

Уряд прийняв рішення про відновлення шкільного графіку для учнів 1-3 та 11-12 класів, 4-10 класи розпочнуть навчальний курс в червні. І хоча великі торговельні центри залишатимуться закритими, у країні вже відчинені салони краси, косметичні кабінети і магазини, а замовляти їжу в ресторанах дозволено на винос.

Австралія планує пом’якшувати карантинні заходи вже з 8 травня, що на тиждень раніше, ніж планувалося спочатку. Там вже відкриті бутики Chanel, Gucci, Louis Vuitton та інші. Ба більше, є перші черги.

Черги у Chanel, Чадстон (Австралія)

Тим часом у Відні також є черга до бутика Louis Vuitton за новою капсулою Ніколя Геск’єра та Вірджила Абло, а в Китаї вже розпочалося велике будівництво стадіону «Гуанчжоу Евергранд», який стане найбільшою в світі футбольною ареною. Вартість об’єкту складає 1,5 мільярда доларів.

Відень, черга у Louis Vuitton

«Гуанчжоу Евергранд»

Протилежна ситуація в Японії — прем’єр-міністр країни продовжив режим надзвичайної ситуації у зв’язку з поширенням інфекції до 31 травня. Враховуючи ситуацію по всьому світу, генеральний директор МОЗ доктор Тедрос Адганом Гебреісус заявив, що організація продовжує термін глобального режиму надзвичайної ситуації на тлі пандемії коронавіруса.

Станом на 4 травня хвороба була діагностована у понад 3,5 мільйонів осіб, а найбільша кількість випадків Covid-19 зафіксовано в США — понад 1 мільйон.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: