Римські канікули Наомі Кемпбелл
Один день із життя супермоделі!
Н

асичений графік Наомі Кемпбелл вражає. Супермодель, яка, як з’ясувалося, розійшлася з музикантом Ліамом Пейном, не має часу сумувати. Зміна декількох локацій за тиждень, й ось після благочинної поїздки до Сенегалу в неї новий пункт призначення — Рим.

Ранок розпочався з прогулянки сонячним містом, а от по обіді модель була запрошена до галереї Dico Contemporary Art Space, де засновник та відомий римських художник Dicо презентував Наомі авторську роботу. Полотно з неоновою підсвіткою викликало неабиякий захват!

Одразу після цього Кемпбелл вирушила на шопінг до бутика Valentino, де зустрілася з друзями — Ноною Сміт-Петерсон та головним редактором британського Vogue Едвардом Еннінфулом. Яскравий кадр на згадку.

Вже ввечері на Наомі очікував перфоманс від Gucci. Алессандро Мікеле влаштував незабутній показ круїзної колекції, присвячений правам жінок. Локацією для заходу став музей Капітоліні.

Супроводжував модель друг Едвард, а серед гостей також були помічені Сальма Гаєк та Елтон Джон. Наомі активно веде власний YouTube-канал, тож римські канікули будуть доступні до перегляду вже незабаром.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: