Sandler Wellness Center презентував особливу послугу style management
Світські дівчата надихають змінюватися та трансформувати власний стиль.

Столичний простір краси Sandler Wellness Center представив послугу style management, що допомагає знайти власний стиль і перевтілитися зовні. Саме їй присвятили відео, у якому з’явилися Наталія Гоцій, Катя Любчик, Діана Ставніцер, Ірина Костюк, Арина Любітєлєва та інші світські героїні. Саундтреком до відео стала веснянка українського фолк-гурту Go-A.

Style management — програма, яку розробили та впровадили в Sandler Wellness Center. Вона передбачає повне перетворення клієнта, до роботи над яким залучають психолога, стиліста та команду б’юті-фахівців. У результаті роботи з експертами Sandler Wellness Center клієнт отримує персональну програму з чіткими рекомендаціями щодо стилю та образу.

Враховуються нюанси: тканини, кольорова гама, форма стрижки, типи укладання, макіяж на щодень та для святкових виходів. У Sandler зазначають, що вони допомагають створити концепцію стилю, підкреслити індивідуальність, при цьому кастомізуючи рекомендації під характер, професію та особливості людини.

«Ми живемо у світі, де час — найдорожчий ресурс, якого завжди недостатньо і повернути його не можна» — підкреслюють у Sandler Wellness Center і при тому популяризують me-time — час для себе і власного задоволення.

Ідейна натхненниця: Юлія Сандлер
Режисерка: Ірина Стріхович
Стиліст: Ігор Ігнатенко
Оператор: Назарій Глянцев
Команда: Beauty Sandler
Одяг: Litkovskaya
Бьюті-образи створені з використанням Balmain Paris Hair Couture 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: