Санта Дімопулос: подорож Індією в напрямку до самої себе
«Я щиро прагну пізнати мудрість, якої так багато навколо і яку ми часом зовсім не помічаємо і не усвідомлюємо».

Духовний розвиток та самопізнання — свідома позиція сучасного суспільства. Усе більше людей звертаються до власного «Я», аби віднайти сенс життя, відкрити серця енергії любові та відчути щиру радість від кожного прожитого дня. Йога, духовні практики, лекції та семінари від філософів та мудреців день за днем набувають статусу хобі та стають стилем життя. Справжніми цінностями та власним досвідом «пробудження» із JetSetter.ua поділилася красуня Санта Дімопулос.

Санта Дімопулос

Я давно шукаю відповіді на багато питань в житті, читаю видатних мудреців і відвідую різноманітні заходи, що сприяють самопізнанню. І відбувається це далеко не тому, що я нещасна, а тому що я щиро прагну пізнати мудрість, якої так багато навколо і яку ми, часом, зовсім не помічаємо і не усвідомлюємо. Я маю спрагу жити на повні груди, витрачати менше часу на непотрібні речі, якими є конфлікти, образи, скандали, адже вони суттєво виснажують, не маючи жодної цінності.

Мені довелося познайомитися із десятками людей, у яких є все для щастя, проте їхні очі не горять, життя не наповнене радістю, а в серцях обмаль любові, а часом, сенс життя і взагалі відсутній.

Вони виснажені і живуть без енергії. Хіба це життя? Як на мене — це не більше аніж існування, де кожен новий день — суцільна боротьба і напруга. Мені завжди було цікаво, як влаштований світ, чому ми чинимо так, а не інакше і як саме певні дії впливають на наше сьогодення. А також, чому одні люди щасливі, а інші ні. Чи не забагато думок? Можливо! Вже пізніше я дізналася, що таких як я називають шукачами.

Нещодавно мені пощастило потрапити в чарівне місце в Індії — в Академію O&O, це школа філософії та медитації, створена для трансформації людства. Зараз я розумію, що це саме те місце, яке я так давно шукала. Для мене — це школа, де кожен пізнає неймовірну мудрість, яка стає особистим досвідом усіх, хто стикається з нею, не будучи черговою теорією, якою можна вправно ділитися з іншими і при цьому залишатися нещасною людиною. Це місце, де ти звільняєшся від усього, що заважає проживати щасливе, наповнене любов’ю і радістю життя, це місце, де ти починаєш відчувати інших серцем, з’єднуючись з ними енергією любові.

В Академії O&O кожен має змогу з'єднатися із внутрішньою силою і саме тоді духовність перестає бути складною концепцією, а стає цілком зрозумілою і корисною для щоденного гармонійного життя.

Все це трапляється завдяки спеціально продуманим процесам навчання. Слухаючи вчення, передані викладачами і перебуваючи поруч з ними, кожен із присутніх ніби пробуджується, починаючи сприймати життя по-новому.

Всі процеси і практики, які проходять в Академії O&O, як і сама мудрість, яка лежить в їх основі, виникли з самого життя і одкровень її засновників. Вчення грунтуються на особистому досвіді мудреців, завдяки чому є найпотужнішими інструментами для трансформації життів величезної кількості людей, що побували хоча б один раз на одному з розроблених ними курсів.

Навчання Академії O&O не є релігією і не суперечить жодному віросповіданню. Туди можна потрапити, приїхавши на навчання у межах одного із курсів, серед яких ключовим є курс для людей світу бізнесу та впливових особистостей, які визначають майбутній вектор розвитку людства. На такому курсі була і я. Важливим усвідомленням для мене особисто стало те, що у будь-якої справи, яку ми робимо, повинно бути бачення — «заради чого ми це робимо, що саме хочемо принести в цей світ, а також,  як саме результат вплине на наше життя та стан, в якому ми його проживаємо».

Існує також курс «Красивий Стан», який проводять спеціально навчені люди по всьому світу. Їх називають трансформерами єдиної свідомості. Таких людей всього 200 на увесь світ, у нас в Україні — це Саша Дергоусова. В Академії O&O є і безліч інших програм, більшість з яких проходять в кампусах на території Індії.

Варто сказати кілька слів і про засновників, Крішнаджі і Прітаджі — сучасні мудреці-філософи. Їхнє бачення полягає в необхідності припинити страждання людей, що випливають з Я-свідомості (мислення, орієнтованого тільки на себе), і пробудити їхню свідомість до взаємозв’язку із усим світом.

Їх інсайти щодо життя, розуму, свого «Я», всесвіту і свідомості — справжні прориви в людському мисленні, котрі об'єктивно випереджають час.

Рідкісна здатність входження в високі стани через сучасне сприйняття світу, зробили їх вчення легким для усвідомлення.

Викладачі Академії O&O — це вчителі, які присвятили себе світогляду своїх наставників Крішнаджі і Прітаджі. Викладачі живуть як одна сім’я разом із засновниками в Кампусі O&O в Індії. Перебувати поруч з ними і спостерігати за ними зі сторони — справжнє задоволення. Подібний безмежний досвід допомагає переусвідомити власне життя та по-новому поглянути на неймовірний світ у якому ми живемо.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: