Санта Дімопулос про 10 речей, які варто зробити на Барбадосі
Щоб все встигнути, достатньо тижня.

У цьому році Санту Дімопулос ми ще не бачили. Оскільки після свят світське життя Києва уповільнилось,  вона цілком розумно змінила його на яскраві барви подорожей. Санта відкрила для себе Барбадос і розповіла JS, що обов’язково треба зробити на цьому популярному серед світових зірок острові. 

Ми летіли близько доби з пересадками та очікуванням, але воно того варте! Барбадос не став любов’ю з першого погляду, особливо після тривалого перельоту. Проте за тиждень ніхто з нас не захотів летіти! Перше, на що всі звернули увагу, – солодке, неповторне тропічне повітря. Всюди відчувається аромат незнайомих квітів, дерев і кущів – скрізь дуже зелено.

Карибська острівна держава в цілому виглядає як маленька Британія – в зв’язку з колонізацією. Мене вразив вишколений, уважний, але не нав’язливий персонал. Скрізь приголомшливо й неповторно смачно! Тут всім знайдеться справа до душі: для спокійного і розміреного відпочинку – райські пляжі карибського моря, для любителів дикої природи і серфінгу – широкі і буйні пляжі Атлантичного океану.

Мої мust do на Барбадосі:

Пляжі! Дикий пляж Bathsheba вражає своєю первозданною красою, кам’янистими схилами, високими пальмами, величезними валунами на воді. Він входить до рейтингу найкрасивіших пляжів в світі. Ідеально для занять серфінгом. Пляж Batts Rock в Сент-Мішелі облюбували прихильники сноркелінга, а Brandon’s, розташований неподалік, – шанувальники риболовлі та каякінгу. Одним з найбільш мальовничих пляжів острова вважається Bottom Bay в Сент-Філіпе, але купатися там не рекомендують через сильні хвилі. Crane Beach – пляж з трохи рожевим піском, але, незважаючи на океанські хвилі, тут купатися дозволяють. Дві години купання тут – найкраще кардіо за весь тиждень! (сміється)

Санта з сином

Плавання з черепахами серед затонулих кораблів. І неважливо, що кораблі туди притягли для ефектності!

Прогулянки пішки історичними районами столичного Бріджтауна. Старе місто, внесене до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, як прекрасний зразок британської колоніальної архітектури.

Відвідати печеру Harrison’s Cave – одне з чудес острова! Відома з 1795 року. Протягом тисячоліть печера формувалася природним чином, під впливом водної ерозії скелі. Підземна екскурсія дуже цікава.

Відвідати найсмачніші ресторани: The Tides, The Cliff, Lone Star, The Cliff Beach Club, Nikki Beach.

Поїхати до заповідника живої природи, де можна побачити червоних оленів, кубинських гірських ігуан, видр, черепах з червоними ногами, єнотів, зелених мавп і різних тропічних птахів. Спочатку цей заповідник був відкритий з метою вивчення та збереження зелених мавп, яких завезли на Барбадос в сімнадцятому столітті. Але зараз ці примати вільно бродять територією й вже давно не потребують охорони популяції.

Погодувати мавп. Тільки акуратніше – вони дуже нахабні та впевнені в собі!

Зробити безліч красивих фотографій.

Зустріти неймовірної краси світанок і захід.

Слухати хіти Ріанни всюди, адже це її батьківщина! (сміється)

Це те, що ми встигли за тиждень. Наступного разу буде більше!

Санта з подругою Анною Андрес

Санта з сином

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: