Підтримую лікарів
Сассекські святкують: перший день народження Арчі
Згадуємо офіційні фото первістка герцогів!
Ч

ас летить дуже швидко — і ось сьогодні герцоги Сассекські святкують перший день народження свого первістка Арчі. З цього приводу згадуємо фото малюка та очікуємо на нові, які за традицією мають з’явитися в Інстаграм-акаунті його батьків.

Нагадаємо, у 2019-му фотосесії на ґанку пологового відділення Ліндо (як це зазвичай відбувається при народженні нащадків корони) не було, а вже 8 травня відбувся фото-кол за участю преси, принца Гаррі, Меган та малюка. 

Первісток герцога і герцогині Сассекських наразі є сьомим в черзі на престол після принца Чарльза, принца Вільяма, принца Джорджа, принцеси Шарлотти, принца Луї й, звісно ж, свого тата, принца Гаррі. «Це магічний, надзвичайний час. Я маю двох найкращих чоловіків на світі. Я неймовірно щаслива», — поділилася тоді герцогиня з журналістами.

Тим часом стало відомо, що вже у серпні буде представлена книга «У пошуках свободи: Гаррі і Меган», що розвінчає всі міфи навколо приватного життя подружжя та розкриє його невідомі деталі. Авторами видання є королівські репортери.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: