Лікарня, мальдівські краєвиди та побутовий саспенс: вихідні джетсетерів
Чим запам'ятався вікенд Алли Костромічової, NK, Сергія Бабкіна на інших героїв — у нашій традиційній добірці.
А

лла Костромічова вирушила назустріч пригодам у джунглі. Красивим ніжкам багнюка, звісно, не до вподоби, але флора тропічних лісів неймовірно потішила око. Після активного відпочинку модель вирушила до ресторану й провела час за дегустацією вин.

MONATIK придбав для свого песика Мони теплий одяг, однак красуня не зрозуміла призначення цієї покупки і не могла навіть поворухнутися: «Немов Джеймс Бонд, звільнив Мону з її жилетки. Ось і запалюємо».

NK провела вікенд у колі рідних: «Наш недільний вайб: посиденьки вдома з близькими, розмови про все на світі і такий затишок. Усім серцем люблю такі вихідні і те тепло, яке після них відчуваєш».

Сергію Бабкіну зробили операцію на одне око й музикант поділився із підписниками, через що йому довелося пройти:

«Операція пройшла чудово! Навіть краще, ніж очікував сам лікар, доктор Анзарі.

І що цікаво: речовина (ліки), яку запускають у вену, щоб лазер визначив пошкоджені місця, розробив і «народив» сам Анзарі. Тепер із цією речовиною працюють лікарі в усьому світі.

Але у нас його немає! І лазера такого немає. І операцію таку провести в Україні неможливо! Що робити людям, у яких немає можливості поїхати на лікування? Сліпнути? Мені б дуже хотілося, щоб моя хвороба послужила поштовхом у вирішенні цього питання на державному рівні. Сьогодні мені оперували найскладніше око. 18-19 лютого потрібно повернутися «за другим оком».

 

Юлія Саніна поділилася милою світлиною зі своїм пухнастим другом.

Подруги Катя Сільченко, Валерія Гузема, Алла Григор’єва-Бейліна, Фаїна Тедеєва відвідали святковий бранч Тетяни Терехової.

Артур Мхітарян поділився успіхами своєї роботи: «Дорогі друзі, можете нас привітати: TARYAN TOWERS — перший український проєкт, що отримав світове визнання серед учасників із Європи, Азії, Африки, Об’єднаного королівства Великобританії, Арабського регіону та Америки!»

Дмитра Шурова після концерту шанувальники задарували квітами.

У Марії Дідковської продовжується райський відпочинок на Мальдівах.

Ольга Навроцька та Олег Михайлюта продовжують канікули в Єгипті.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: