Сестри Хадід та Ірина Шейк на шоу CR Runway на честь 90-річчя LuisaViaRoma
Гучна вечірка Карін Ройтфельд на 5 тисяч гостей під небом нічної Флоренції.
К

омпанія з продажу товарів класу люкс святкує поважний ювілей на батьківщині, в рідній Флоренції. Святкові заходи стали частиною щорічної виставки Pitti Uomo, тож бажаючих привітати та побачити грандіозне шоу CR Runway на честь свята було чимало.

Джіджі Хадід

Гостинною локацією для шоу та численних запрошених стала площа Мікеланджело, звідки відкриваються неймовірні краєвиди на столицю Ренесансу, а от музами вечора — організатор Карін Ройтфельд та сестри Джіджі та Белла Хадід. Також серед моделей — Ірина Шейк, Даутцен Крус та Джоан Смоллс.

Ірина Шейк

До Флоренції вони прилетіли заздалегідь та встигли прогулятися нічним містом та насолодилися місцевою піцою. На показі було продемонстровано 90 вишуканих образів від брендів Prada, Burberry, Off-White, Givenchy, Burberry, зокрема, багато з представлених моделей було виготовлено спеціально для цього грандіозного шоу. За вибір одягу особисто відповідали Карін та власник fashion-рітейлу LuisaViaRoma Андреа Панконезі.

Белла Хадід

«Я надихалася буремними 90-ми, але не бажала перетворити шоу у ретро-показ. Має бути ковток свіжого повітря, хоча й з вінтажним минулим.  Мене надихнув показ Yves Saint Laurent 1998 року. Зауважте, це не шоу, це — модна вистава, особлива театралізована постановка». Підтримав задану тематику, а разом з тим й завершив вечір музикант Ленні Кравіц зі своїм майже двогодинним перфомансом.

Даутцен Крус

Джоан Смоллс

Вітторія Черетті

Грейс Елізабет

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: