Sex Education: все, що ви не знали про точку G
Спеціально для JS директорка Medical Club Grace Тетяна Шевчук відповіла на FАQ про найзагадковішу жіночу ерогенну зону та процедуру її збільшення.

Про точку G чули всі. Але для багатьох вона залишається головною загадкою в безмежному світі сексу. Ця найпотужніша ерогенна зона вважається справжньою суперсилою, про яку мріє кожна жінка, але не всім вдається її відшукати. Ба більше, дехто взагалі не вірить в її існування. Ми вирішили розібратися у цій темі, зібрали найпопулярніші питання та вирушили до Тетяни Шевчук, медичної директорки Medical Club Grace, кандидатки медичних наук та лікарки-гінеколога вищої категорії, аби розставити усі крапки над «і» й, головне, дізнатися всі подробиці про мегапопулярну процедуру збільшення точки G.

Тетяна Шевчук

Міфи щодо точки G

 

Найголовніший міф — це міф про саму точку G. Вірніше, про її тотальну присутність або ж відсутність. Ця точка (правильніше називати її зоною) розташована на передній (тій, що ближче до лона) стінці вагіни на глибині 1-2 фаланг пальця. Її «відшукав» у 50-х роках минулого століття німецький гінеколог Ернст фон Грефенберг. Вона являє собою зосередження чутливих нервових закінчень, розташованих навколо уретри в місці розташування парауретральних залоз Скіна.

Ці залози — історичний артефакт, який присутній далеко не у всіх сучасних жінок (а ті, хто володіють ними, можуть сквіртувати!).

Однак іннервація цієї зони в багатьох із нас збереглася. Тому стимуляція точки G у деяких щасливих її власниць призводить до яскравих відчуттів.

Чи можна «прокачати» точку G за допомогою вправ?

 

Анатомічним субстратом цієї зони є нервові закінчення, а їх неможливо «прокачати». Окрім того, G розташована в особливій впадині — поперечній улоговинці на передній стінці вагіни. Це, до речі, головний орієнтир для її «розшуку».

Як збільшити точку G за допомогою ін’єкцій?

 

Оскільки G ховається в улоговинці, контакт та її стимуляція нерідко ускладнені. Введення в цю зону невеликої (не більше 1 мл) кількості гелю із натуральної гіалуронової кислоти полегшує цей пошук, адже гіалуронка, накопичуючи рідину під час статевого збудження, набухає та створює додатковий тиск на нервові закінчення невловимої G.

Проте така процедура втрачає сенс, якщо в дівчини немає чітко вираженої зони G.

Тому перед введенням філлера необхідна пальпація, визначення її локалізації та взагалі присутності.

Як відбувається процедура? Які протипоказання?

 

Перед процедурою лікар зазвичай розпитує про ерогенні зони та оргазм. Потім проводить пальпацію області передньої стінки вагіни для локалізації G. Після анестезії лідокаїн-вмісним кремом у певну зону вводиться філлер.

Скільки триває реабілітація й чи болісна вона?

 

Тривалість самої процедури — декілька хвилин. Завдяки анестезії вона повністю комфортна. Протягом 3 днів після неї потрібно утриматися від сексу, прогрівання та активного спорту.

Як довго триває «ефект»?

 

Сучасні препарати на основі гіалуронової кислоти — абсолютно натуральні, а значить, із часом біодеградуються. Тривалість їхньої дії залежить від багатьох індивідуальних чинників, головним із яких є частота і тривалість статевого життя. Зокрема, впливає вік, артеріальний тиск, графік занять спортом та відвідування сауни або хамаму.

Сквірт та точка G — який між ними зв’язок?

 

Безумовно, він існує. Адже сквіртінг — струменевий оргазм — процес виділення секрету залоз Скіна на піку нашого задоволення. Зона G фактично і є цією самою залозою, а точніше, скупченням нервів, які забезпечують оргазм.

 

Яку процедуру зі збільшення чутливості обрати?

 

Вибір і проведення процедур, що підвищують жіночу чутливість, я би порівняла з налаштуванням дорогого унікального музичного інструменту. У кожної жінки, подібно до нього, є своє звучання, тональність, свої «струни» і «клавіші», за допомогою яких умілий музикант створить мелодію любові… А ось знайти і активувати ці «струни» може лише досвідчений лікар гінеколог-естетист.

Сьогодні існує безліч процедур зі сфери інтимної косметології для такого «налаштування». Це й підвищення чутливості зони G (Грефенберга), і трендовий «постріл оргазму» — O-SHOT процедура, і vaginafacelift — звуження вагіни за допомогою філерів або хірургії.

Апаратні технології також дуже ефективні. Так, лазерне звуження вагіни не просто робить контакт  дуже щільним, але й підвищує нашу чутливість. Інноваційний метод BTL EMSELLA за допомогою сфокусованого магнітного поля безпрецедентно накачує інтимні м’язи не тільки для мегащільності й можливості управління сексом, але і підвищує чутливість нервових закінчень і робить оргазми незабутніми.

Тетяна Шевчук

Аби визначитися, яка саме процедура підходить саме вам, запрошуємо на консультацію в Medical Club Gracе: Київ, Багговутівська, 14, grace-clinics.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: