Шалена ніч з Моною Лізою в Луврі
Заснути вам навряд чи вдасться!
Н

еймовірна нагода провести ніч в одному з найвідоміших музеїв світу — поруч з легендарною картиною — є цілком реальною. І все це завдяки компанії Airbnb, яка влаштувала ексклюзивний конкурс, аналогів якому в світі немає. Тільки уявіть, спальня для незабутньої ночі на двох буде створена всередині музею в спеціально виготовленій скляній піраміді!

«Ви напевно чули про мене. Люди кажуть, що я таємнича, але правда в тому, що я дуже доброзичлива. Вас, як щасливого переможця, я буду рада вітати у своєму домі. Я бачу натовпи відвідувачів щодня, але справжня магія трапляється, коли гасне світло», — зазначається у промо-відео.

Задля участі в конкурсі варто відвідати сайт airbnb.com/louvre та розповісти, чому саме ви будете ідеальним гостем Мони Лізи. Подати заявку на участь варто до півночі 12 квітня, а вже за 30 буде обраний переможець для незабутньої «ночі в музеї».

«Безумовно, багатьом сподобається можливість побродити вночі Лувром на самоті, і ми хочемо, щоб цей момент став чарівним та незабутнім досвідом», — заявила заступник керуючого директора Музею Лувру Анн-Лор Беатрікс. Переможець також отримає VIP-екскурсію, яка зазвичай призначена для таких гостей, як Барак Обама та Бейонсе. Крім того, заплановий концерт та вечеря в спеціально створеній їдальні під пильним наглядом Мони Лізи Леонардо да Вінчі та статуї Венери Мілоської.

 

 

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: