Підтримую лікарів
Щасливе число Лагерфельда: присвята дизайнеру за 777 євро
Білосніжні сорочки від Кейт Мосс, Кари Делевінь, Томмі Гілфігера та Карін Ройтфельд на честь Карла вже у продажі.
С

аме сьогодні на Karl.com та Farfetch.com стартує продаж білосніжних сорочок на честь Карла Лагерфельда. У fashion-колаборації A Tribute to Karl: The White Shirt Project благочинна мета — збір коштів на потреби французької благодійної компанії Sauver la Vie, яка фінансує медичні дослідження в Паризькому університеті Декарта. Усього 7 сорочок, і кожна буде представлена у кількості 77 штук за ціною 777 євро (7 — улюблена цифра Лагерфельда, номер його улюбленого округа Парижа та номер будинку його улюбленого книжкового магазину на вулиці Лілль).

«Карл завжди говорив, що усе, що ви робите, має дивувати людей», — розповіла редакторка та стилістика Карін Ройтфельд, яка виступила кураторкою проекту. «Загальна реакція була досить кумедною, і Карлу б це сподобалося».

Карін Ройтфельд

Ройтфельд також зазначила, що проект дозволить вшанувати спадщину Карла, а також його непохитну любов до моди та відданість благодійним проектам. «Я не можу уявити кращий спосіб для нас, аби відзначити його пристрасть до творчості».

Карлі Клосс та Карін Ройтфельд

Кара Делевінь представляє сорочку з малюнками-тату, а Карін здивувала вбудованим корсетом і асиметричною стійкою на ґудзиках. Такаші Муракамі ж трансформував сорочку у фрак і прикрасив плечі та спину вишитими квітковими орнаментами, змішаними з черепами.

Сорочка від Такаші Муракамі

Мосс додала уривок з вірша Сонні Голла про сміх і щастя під назвою «Стискаючи руки», що часто робив Лагерфельд, який обожнював малювати ескізи.

Сорочка від Кейт Мосс

Тим часом модельєр Томмі Гілфігер оздобив сорочку зірками і смугами червоного та синього кольорів, а також рукавичками без пальців, які так обожнював Лагерфельд.

Сорочка від Томмі Гілфігера

«Учасники проекту — люди, яких Карл добре знав, з ким підтримував зв’язок, або ті, хто його надихав, — розповідає головний виконавчий директор модного Дому Карла Лагерфельда П’єр Паоло Рігі. — Надзвичайно приємно, що після смерті Карла так багато людей хочуть висловити свою любов до нього та вшанувати справу його життя».

П’єр Паоло Рігі та Такаші Муракамі

Джіджі Хадід

Кайя Гербер

Кайя Гербер

Анна Вінтур

Амбер Валета

Кайя Гербер та Такаші Муракамі

Олівія Палермо

Карлі Клосс

Джіджі Хадід та П’єр Паоло Рігі

Карін Ройтфельд та Батист Джіабіконі

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: