Що буде на концертах DANTES у Києві, які давно sold out?
JS побував на репетиції артиста та розпитав, чого очікувати.

Незабаром, 1 та 2 грудня, у київському Bel Etage відбудуться два концерти Володимира Дантеса, квитки на які закінчилися ще два тижні тому. Глядачі чекали на це ще з років «Фабрики зірок», тому час настав. JS побував на репетиції артиста та розпитав, чого чекати.

Концепт — Dantes Late Light Show

За режисерську ідею та її втілення відповідають TRI.DIRECTION: «Перший сольний концерт DANTES — це не просто концерт із піснями, а повне вечірнє шоу з інтерактивними стендап-включеннями, і ми максимально постаралися стерти кордони між глядачем та артистом!

Щоб артист засяяв усіма можливими гранями, ми створили сценографію, наповнену світлом.

Світло у цьому концерті, як живий організм, воно реагуватиме на голос артиста та занурюватиме глядача в атмосферу треків. За допомогою спеціальної програми на світло накладатимуться графічні відеоелементи, які у поєднанні із графікою створять унікальний об’єм».

Уперше в Україні — стіна зі світлових приладів

Світловий підрядник шоу — команда Alight, яка супроводжувала такі проєкти як Monatik Love It Ритм, концерт до Дня Незалежності на НСК «Олімпійський», фестиваль Atlas Weekend, премію M1 Music Awards та «Танці з зірками».

Сценографія змінить звичний вигляд сцени Bel Etage. Це буде стіна з єдиних в Україні двосторонніх світлових приладів, які вперше застосовуватимуться саме на Dantes Late Light Show.

Нові пісні з майбутнього EP

На концертах Дантес презентує три нові треки, реліз яких відбудеться вже 2022 року. «Це буде своєрідний краш-тест нового матеріалу, який ми з командою готуємо до випуску наступного року.

Я досі експериментую зі звучанням. Не хочу асоціювати свою музику із якимось стилем.

Слухаю абсолютно різні стилі та пишу/співаю теж різне. Є треки, які 100% «не радійні», але дуже стильні та сексуальні, є треки, які подобаються мені, а є ті, що припадуть до душі іншим», — розповів Вова.

Безпека гостей

Концерт проходитиме з дотриманням усіх карантинних норм червоної зони. Окрім того, на майданчику працюватиме експрес-лабораторія, де можна буде пройти антиген-тестування.

Фото: Юрій Раковський

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: