Що нам відомо про доньку Моніки Беллуччі та Венсана Касселя
Окрім вражаючої схожості з мамою.
М

оніка Беллуччі не публікує в соціальні мережі фотографії з доньками Девою та Леоні, оскільки вважає, що особисте життя не для чужих очей. Тому досить складно знайти будь-яку додаткову інформацію про дівчат та їхні світлини. На даний момент увага більшості шанувальників прикута до старшої дочки Моніки та Венсана — Деви Кассель. Але Instagram-аккаунт юної красуні (d.casselucci) є приватним, тож слідкувати за її життям досить непросто.

Їй лише 14, але, незважаючи на юний вік, вона підкорила вже тисячі сердець. Цьому посприяла неймовірна енергетика та краса дівчини — діва, не інакше! Її останній вихід у світ в межах Тижня чоловічої моди в Мілані можна сміливо назвати повноцінним світським дебютом, адже вона вперше без зіркових батьків відвідала такий масштабний публічний івент.

Її мати розпочала кар’єру моделі в 23, а ось Дева має всі шанси освоїти цю професію значно раніше. І для цього вже є передумови! Що ще ми знаємо про нову героїню світської хроніки — в огляді JS.

На шоу Dolce & Gabbana SS`20 у Мілані

Навесні цього року бренд Dolce & Gabbana провів зйомку чергової рекламної кампанії, й Дева брала у ній активну участь. Вона склала зразковий дует із матір’ю Монікою, яка тривалий час є музою модного Дому. Зйомки промо відбувалися в італійській комуні Равелло, а кадри з майданчика майже одразу потрапили у мережу. Дівчина наразі навчається в Лісабоні, тож на рекламні відео часу вистачає. Головне, що батьки сприяють захопленням доньки і планують в усьому підтримувати її задуми.

«Важливо, щоб справа наповнювала життя сенсом. Якщо одного разу одна з моїх дочок скаже, що планує стати акторкою та має намір повторити мій шлях, я точно не буду проти. Головне — захоплення та натхнення! Варто знайти те, що їх щоденно розважає», — вважає зіркова матуся.

Окрім зйомок, Дева та Моніка разом активно подорожують та відвідують вечірки. Фото з одного із заходів потрапило в мережу й одразу викликало хвилю обурення — і усе через доволі відвертий образ Деви. Дівчина на критику не зважає, а ми — слідкуємо за її новими виходами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: