Що приховує кілт?
10 успішних українців і їх улюблений шотландський віскі в фотопроекті Sam's Steak House Prime, «Ресторанських» і Jetsetter.ua.
Щ

о буде, якщо український чоловік вип’є віскі й вдягне кілт? З нього вийде могутній і веселий шотландець – дослідним шляхом з’ясували новий ресторан Sam’s Steak House Prime та «Ресторанські» (Сергій Дідковський і Маша Якуш), перетворивши українських бізнесменів в каледонців. Більш того, зрозуміли, що кілт їм личить! І це не просто національна спідниця шотландців, але й символ приналежності до певного клану, місцевості або організації з унікальним відмітним знаком – картатим візерунком «тартан».

10 успішних українців приміряли різні кілти та назвали свій улюблений шотландський віскі спеціально для фотопроекту Sam’s Steak House Prime та Jetsetter.ua. Вивчаємо історію кілтів і вчимося їх розрізняти!

Володимир Нечипорук

Генеральний продюсер Ukrainian Fashion Week

Улюблений шотландський віскі: Ardbeg Uigeadail, Glenfiddich – від 15 років і більше, Talisker — будь-який

В килті Mackenzie Tartan – полковий тартан горян Сіфорта, який був розроблений полком лорда Маккензі Маклеода, графом Сіфортом у 1778 році.

Влад Іваненко

Головний редактор Playboy Україна

Улюблений шотландський віскі: Laphroaig 15, Bowmore 15 Sherry Cask Finished

Сергій Дідковський

PR-стратег

Улюблений шотландський віскі: anCnoc 12,  Bunnahabhain 18, GlenDronach 18, Bowmore 15 Sherry Cask Finished

 

Геннадій Хелемський

Директор департаменту структурованого торгового фінансування Укргазбанку

Улюблений шотландський віскі: Aberlour 10

Royal Stewart Tartan — найвідоміший тартан, нероздільно пов’язаний із королівським будинком Стюартів, а також особистий тартан королеви Єлизавети II.

 

Майкл Дон

Ресторатор, засновник USG Holding

Улюблений шотландський віскі: The Macallan Reflexion, Auchentoshan 25, Glenmorangie Signet

Ramsay Blue Tartan – зразок з колекції МакГрегор-Хесті, яка становить основу архіву тканин шотландського суспільства тартанів. Деякі зразки, включаючи цей, були без розпізнавальних знаків. Можна припустити, що він датується періодом між 1930 і 1950 роками.

 

Ігор Назаров

Директор Brown Forman Ukraine

Улюблений шотландський віскі: GlenGlassaugh Torfa

Black Watch Tartan – військовий тартан третього батальйону Королівського полку Шотландії. З 2017 року він є частиною шотландського, валлійського й ірландського дивізіонів для адміністративних цілей.

 

Сергій Будкін

Керуючий партнер FinPoint Advisors

Улюблений шотландський віскі: Laphroaig — будь-який

Ігор Головня

Сомельє ресторану Sam’s Steak House Prime

Улюблений шотландський віскі: Glenlivet 15YO and 18 YO, Ardbeg AN OA

Heritage of Scotland Tartan – fashion-тартан, орнамент якого став збірним образом усіх шотландських тартанів. Один з найпоширеніших кілтів у світі.

 

Віталий Уліцький

Керуючий партнер USP Events

Улюблений шотландський віскі: Glenmorangie Nectar, Glenlivet 18, Aberlour 16

Олег Волосовський

Архітектор, дизайнер, засновник та власник студії Loft buro

Улюблений шотландський віскі: Bruichladdich Octomore 7.3 Islay Barley, Bruichladdich Classic Laddie Scottish Barley, Bruichladdich Octomore 7.1 Scottish Barley

Кілт з особистої колекції Олега Волосовського. Був створений 15 років тому для відкриття ресторану Shooter’s, дизайном якого займався Олег. Відкривав заклад Роберт МакНіл, тому Волосовський вважає, що це кілт подружжя МакНілів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: