Що робить DOROFEEVA щасливою? ТОП-5 джерел дофаміну співачки
З нагоди виходу її дебютного EP dofamin.


Сьогодні вийшов дебютний мініальбом DOROFEEVA, до якого увійшли 5 треків-особистих історій, що дарують dofamin (гормон радості та задоволення). З цього приводу розпитали співачку про те, що робить її щасливою.

Музика. Жоден мій день не проходить без музики — улюбленої, до якої я завжди повертаюся, свіжих топ-чартів або тих пісень, що просто резонують моєму настрою і стану в певний момент.

Спорт. Регулярно займаюся спортом, оскільки обожнюю прилив сил і мотивації після тренувань. До речі, завдяки заняттям на карантині з улюбленим тренером у мене з’явився заповітний «сталевий прес» (сміється).

Творчість. Процес написання пісень приносить мені неймовірне задоволення! Особливий кайф я отримую в момент, коли розумію, що знайшла те, що робить пісню класною. Це може бути звук або бек-вокал, те, як я заспівала або сказала щось… і все заграло, я відчула подих пісні та її потенціал стати хітом.

Їжа. Обожнюю смачно поїсти! Причому мене однаково радує як абсолютно зрозуміла домашня їжа, так і будь-яка вишукана ресторанна страва. Дуже люблю японську та італійську кухні.

Друзі. Я — фанат своїх друзів і супервеселих душевних вечірок з ними. Вони мене заряджають і надихають.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: