Що сталося? Джіджі Хадід проти Джонні Деппа та Ілона Маска
І до чого тут акторка Ембер Герд?

Тільки-но Ілон Маск купив Twitter за $44 мільярди, як почалися кардинальні зміни: він деактивував акаунт колишньої Ембер Герд і воскресив сторінку Дональда Трампа. Це лише початок! Були ще зміна політики модерації, скасування цензури, збільшення монетизації, функція довгих меседжів і можливість платних зіркових повідомлень. Мільярдер змінює соцмережу, як забажає, а серед нововведень масові звільнення співробітників і плата $8 за знак верифікації.

Журналіст Елайджа Шаффер пожартував, що, схоже, Маск тепер буде брати $16, тобто подвійну плату, з людей, які використовують займенники they/them у профілі, оскільки «вони» ідентифікують себе як одразу кілька осіб.

«Поширена верифікація демократизує журналістику та розширить можливості голосу народу», — запевнив Маск. А тим часом засновник та колишній глава Twitter Inc. Джек Дорсі перепросив за дії Ілона: «Я розумію, що багато хто злиться на мене. Я несу відповідальність за те, чому всі опинилися в такій ситуації».

Терпіти подібне користувачі не бажають, і вже понад мільйон сторінок деактивовані. Пішла із соцмережі і модель Джіджі Хадід.

Багато хто обирає сервіс Mastodon і переходить туди.

«Я деактивувала свій акаунт у Twitter. Після зміни власника платформа стає схожою на яму ненависті та фанатизму. Це не те місце, де я хотіла б перебувати. Перепрошую у шанувальників, з якими я тут спілкувалася. Я не можу залишатися на платформі: вона приносить більше шкоди, ніж користі».

А втім, для Джіджі це не останній cancel листопада: модель виступила і проти Джонні Деппа. Як і її сестра Белла, вона відмовилася брати участь у шоу Savage x Fenty, адже дізналася про плани Ріанни запросити Джонні. Він, нагадаємо, хоч і завершив судитися з Герд (Ілон Маск хоч тоді і зустрічався з Ембер, але на слухання не ходив і свідчення проти Деппа не давав), проте жіноча солідарність сильніша. Прокляття Ембер на колишніх, не інакше.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: