«Що це, чорт забирай, було?»: Дональд Трамп про премію «Оскар» та перемогу Бреда Пітта
Про стрічку-тріумфатора «Паразити» він теж згадав.
Ц

ьогорічна церемонія «Оскар» відбулася більше тижня тому, проте розмови щодо переможців та самого шоу не вщухають. Так, до обговорення приєднався й лідер США Дональд Трамп. Учора на мітингу в штаті Колорадо він поділився, що був шокований результатами та ніколи не був прихильником талантів Бреда Пітта (той отримав свій перший «Оскар» у номінації «Найкраща чоловіча роль другого плану»).

Пон Джун-Го — режисер стрічки «Паразити»

«Цього року жахлива премія. Головна перемога — у картини з Південної Кореї. Що це, чорт забирай, було? Якого біса? У нас достатньо проблем із цією країною, і після цього всього ми визнаємо фільм південнокорейського режисера найкращим з усіх представлених? Хіба це добре? Це нормально? Давайте згадаємо «Віднесених вітром», наприклад. Це дійсно неймовірне кіно. А що стосується Бреда Пітта, я ніколи не був його великим шанувальником».

Бред Пітт

У мережі припускають, що Трамп у такий спосіб прокоментував перемогу Пітта, оскільки під час промови актор пожартував про імпічмент Дональда: «45 секунд на промову — це більше, ніж сенат дав Джону Болтону (помічник президента з питань національної безпеки, який міг стати ключовим свідком у справі, але так і не був викликаний до сенату. — прим. ред.)».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: