Що цікавого буде на фестивалі Kyiv Wine 2019
Справжнє свято для поціновувачів вина.

8 і 9 червня в столиці відбудеться Kyiv Wine 2019 — найбільший фестиваль вина в Україні та Східній Європі. Як і раніше, організатори фестивалю — GoodWine — захоплені ідеєю знайомити Україну з якісним вином та смачною їжею, тому знову збирають на одній локації кращих виноробів з усього світу, залучаючи до участі знакових шефів і гастроентузіастів. Головна мета заходу — створити майданчик для отримання нового винного та гастрономічного досвіду.

У перший день Kyiv Wine на гостей заходу чекає винний «безліміт», а також унікальні знайомства із людьми, які створюють сучасний винний світ. Понад 80 виноробів із 20 країн світу приїдуть до України, аби взяти участь у фестивалі. Окрему увагу, на думку організаторів, слід приділити новому поколінню виноробів, які виготовляють натуральні, органічні й біодинамічні вина. Особливістю цьогорічного фестивалю стане можливість швидко оформити замовлення на доставку додому будь-якого вина із дегустаційного залу.

Ще одна істотна частина фестивалю — Food Market. Обидва дні функціонуватимуть кращі ресторани Києва зі спеціально розробленим для Kyiv Wine 2019 меню. Тому шукайте улюблених шефів із Mimoza Brooklyn Pizza, Fish & Pussycat Sushi Bar, «В’єтнамського привіту», Beef, «Улюбленого Дяді», Good Girl, Lucky, Tin Tin та інших, а також сміливо запитуйте, що сьогодні нового в меню. До них приєднаються італійські та голландські шефи, а також корнери з моно-продуктом від GoodWine: тунатека, fish pops (морепродукти у форматі take away), Bakehouse з мелт, Yellow Place з white cold brew.

Окремим блоком на Kyiv Wine 2019 можна виділити спеціальні гастрономічні івенти від GoodWine: гала-вечерю напередодні фестивалю з одним із найяскравіших представників сучасної іспанської гастрономічної індустрії та володарем двох зірок Мішлен Дієго Гуерреро, великий фермерський обід з українським вином від Foodies, лекцію «Сир і вино. Інь і Ян у світі гастрономії», бранч з Yellow Place і Bakehouse, BBQ Party, а також проекти провідних шефів України: Live Kitchen Zone з майстер-класами від запрошених шефів, лекцію Анастасії Голобородько про здорове харчування й багато іншого.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: