Що у смартфоні? ТОП-3 додатки від Вікторії Тігіпко
Поцікавилися, які програми допомагають бізнесвумен у роботі та повсякденному житті.

Вікторія Тігіпко

Розповідаємо про додатки, які полегшують життя джетсетерів у новій рубриці «Що у смартфоні?» Сьогодні трійкою улюблених програм ділиться Вікторія Тігіпко — засновниця і керівна партнерка фонду TA Ventures, президентка клубу приватних інвесторів ICLUB Global, президентка Одеського міжнародного кінофестивалю.

Finimize: Invest smarter

Finimize: Invest smarter

Своєрідний щоденний фінансовий newsletter, де зібрані головні фінансові новини дня. Допомагає вивчати тенденції, компанії та галузі, які формують ринки. Контент доступний у вигляді аудіо і текстів. Автори — аналітики та експерти зі світовими іменами. Легко, зрозуміло, цікаво. Рекомендую!

Playbook: Build a Startup

Один із топ-трендів у навчанні сьогодні — micro-learning, що дозволяє засвоювати інформацію на 65% швидше. Playbook: Build a Startup активно використовує цю методику і дає можливість вчитися у провідних світових експертів за допомогою відеоуроків, тривалість яких до 10 хвилин.

Тут провідні галузеві експерти діляться своїми новими ідеями і спостереженнями.

Всі уроки націлені на досягнення успіху у створенні продуктів та компаній. Чудова можливість навчання у смартфоні — швидко та ефективно.

Apple Podcast / The Twenty Minute VC: Venture Capital | Startup Funding | The Pitch

The Twenty Minute VC: Venture Capital Startup Funding The Pitch

Напевно, найкращий подкаст про венчурне інвестування. Фаундери стартапів можуть дізнатися, як знайти фінансування, і отримати практичні поради від інвесторів. Також у подкасті є ефективні інструкції з роботи у венчурній індустрії, аналіз поточного ринку технологій, останні інвестиційні тенденції і прогнози. Максимально корисно!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: