Що у смартфоні: ТОП-3 додатки від Ірини Горової
Для здоров'я, читання та прослуховування улюбленої музики.

Поцікавилися, які додатки полегшують життя Ірині Горовій — співзасновниця і CEO MOZGI GROUP. Продюсерка назвала ТОП-3 корисні програми. 

My Book

Один із найбільш зручних додатків для прослуховування і читання книг. Там кожен може легко знайти потрібне, адже в бібліотеці майже 322 000 книг і 81 000 аудіо. Подобається, що коли немає підключення до інтернету, читати можна офлайн, а багато книг із безкоштовного набору можна прослуховувати без передплати. Рекомендую!

Spotify

Найкращий додаток для легального прослуховування музики з величезного каталогу, у якому є маса альбомів, недоступних на інших платформах. Люблю алгоритми добору музики. Мені здається, вони ідеально підлаштовуються під слухача. Часто там можна знайти щось нове для себе. Усіх артистів нашого продюсерського центру MOZGI GROUP я слухаю саме через цей додаток!

Health

У щільному робочому графіку додаток допомагає не забувати про своє здоров’я. Health збирає та аналізує всю інформацію про вас і дає рекомендації щодо поліпшення стану. Тепер щодня я можу спостерігати за графіком свого сну, тренувань, харчування тощо. Це іноді дозволяє по-іншому поглянути на звичний стиль життя і внести корективи.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: