Що відомо про нового коханого Леді Гаги
Окрім того, що він — не Бредлі Купер.
У

Леді Гаги новий роман. І він не має жодного стосунку ані до голлівудського красеня Бредлі Купера, ані до кінематографа загалом. Ім’я коханого співачки — Ден Гортон, йому 37 років, і він звукорежисер.

«Ми саме так й хотіли, щоб це виглядало, — зазначила Леді Гага в інтерв’ю Джиммі Кіммелу, коментуючи чутки про роман із Купером. — Shallow — це пісня про кохання, а стрічка «Зірка народилася» — це історія про кохання. Для нас обох було дуже важливо постійно мати цей зв’язок… Коли ти співаєш пісні про кохання, то прагнеш зробити усе, щоб люди його відчували!».

Фото з Instagram Дена Гортона

Поки Гага зустрічалася із Крістіаном Каріно, який, до речі, працював в команді зірки та був її агентом, Ден співпрацював із Джастіном Тібмерлейком та був одружений на акторці Отем Гуззарді. В 2016 пара вирішила розлучитися, а в кінці 2018-го Ден приєднався до команди Леді Гаги. Ден також є співвласником компанії Audio Engineering Consulting Group.

Після болісного розриву із нареченим Каріно, зірка тривалий час не була готова до нових романтичних відносин, і ось нарешті з’явилися перші фото Гаги з новим коханим! Пара була помічена в ресторані Granville, що в Studio City, Каліфорнія, і зовсім не приховувала почуттів.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: