Молодий і талановитий: що відомо про нового креативного директора Schiaparelli
Де відпочиває, чим надихається та як бачить новий вектор розвитку бренду.
Д

ім моди Schiaparelli попрощався з креативним директором Бертраном Гійоном, який працював на користь бренда чотири роки, і ось стало відомо ім’я нового майстра, який просуватиме ідеали засновниці Ельзи. Знайомтеся, Даніель Роузберрі.

Дієго Делла Валле, власник Maison Schiaparelli, заявив: «Я радий вітати Даніеля Роузберрі в Домі Скіапареллі. Його сучасне та інноваційне творче бачення та його численні таланти дозволять нам підкреслити унікальну спадщину та зробити Schiaparelli революційним брендом». Що відомо про нового творця та який вектор він обиратиме при створенні майбутніх колекцій — в матеріалі JS.

Даніель Роузберрі — нове ім’я в світі моди. Йому лише 33, але саме в ці хвилини його обговорює вся fashion-індустрія. Роузберрі народився в Техасі та навчався в Технологічному інституті моди в Нью-Йорку, потім почав свою кар’єру для бренда Thom Browne, де й працював останні 11 років.

Його аккаунт в Instagram поки достатньо скромний за кількістю підписників, але з плином часу все точно зміниться. Сторінка, перш за все, створена для людей творчих професій та дає змогу зрозуміти, чим саме надихається Даніель та звідки бере сили — живопис, графіка, подорожі. Серед улюблених місць відпочинку — ставок Томас на півночі

«Для мене велика честь та неймовірна радість стати частиною історію цього шановного бренду», — зазначив Роузберрі в своїй офіційній заяві. «Сьогодні я ставлю собі ряд питань, пов’язаних з формуванням майбутнього ДНК Schiaparelli, зокрема, як виглядає мистецтво та що таке індивідуальність?».

Роузберрі додав: «Скіапареллі відповідала на ці питання відверто і з гумором, але одним з її найбільших досягнень стала прихильність до фантазії, розуміння того, що нам потрібно мріяти в складні часи. Я хочу запропонувати свої відповіді на ці питання і запропонувати фантазію-мрію, яка здається актуальною й необхідною на сьогоднішній день».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: