Що відомо про особливий подарунок принцеси Беатріс королеві Єлизаветі ІІ
Його презентували 10 червня, до 100-річчя принца Філіпа.

Принцеса Беатріс та королева

Спеціально до дня народження Єлизавети ІІ, який традиційно святкується в другу суботу червня, її онуки, принцеси Євгенія та Беатріс, зробили іменинниці особливий подарунок.

Саме 10 червня, в день, коли принцу Філіпу мало б виповнитися 100 років, Її Величність отримала 6-тижневе цуценя. Яке ім’я дали собаці, поки що не розголошується, втім достеменно відомо, що це коргі.

То улюблена порода королеви, яка вже не перше десятиліття є найвідданішою прихильницею цих псів. Майже 80 років вони настільки тісно пов’язані з королевою, що стали своєрідними символами британської монархії.

Історія теплої прихильності королеви до собак бере свій початок з ранніх років Єлизавети ІІ, коли їй почали дарувати улюбленців. Так у 18 років юна принцеса отримала коргі Сьюзен, яку брала в мандри (навіть у медову подорож у 1947 році).

1936

Усе життя королева та її родина розводили собак. Загалом у Єлизавети було не менше 30 валлійських коргі, які вивела Сьюзен та її потомство. Коргі Віллоу, який помер у 2018-му, також був її нащадком.

1980

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: