Що відомо про партнерство Ukrainian Fashion Week X Copenhagen Fashion Week
UFW International Season SS24.

Ukrainian Fashion Week та Copenhagen Fashion Week продовжують співпрацю, зосереджену на підтримці дизайнерів України під час війни у межах ініціативи Support Ukrainian Fashion від UFW.

UFW та CPHFW пишаються тим, що знову є партнерами в сезоні SS24, привертаючи увагу до натхненних та стійких українських талантів. CPHFW представить 4 fashion-фільми українських брендів DOMANOF, GASANOVA, GUNIA PROJECT та JULIYA KROS в офіційному графіку презентацій 8 серпня о 15:00 на IG каналі CPHFW та YouTube-каналі Ukrainian Fashion Week за посиланням. Ставте дзвіночок.

GUNIA PROJECT

«Третій міжнародний сезон Ukrainian Fashion Week триває. Ми не можемо опускати руки. І не робимо цього, намагаючись бути гідними стійкості українських воїнів. Продовжуємо доводити світу і собі, що Україна — це не тільки країна мужніх і сміливих людей. Україна — це країна талановитих і творчих, працьовитих і відповідальних. Країна людей, які створюють якісний продукт високого рівня, як би важко це не було. І українські дизайнери — переконливий приклад цьому», — Ірина Данилевська, співзасновниця та СЕО Ukrainian Fashion Week.

JULIYA KROS

GASANOVA

Copenhagen Fashion Week підтримує Україну та сподівається продовжувати налагоджувати міцніші мости між обома організаціями, щоб підтримати галузь у подальшому зростанні та процвітанні під час війни.

DOMANOF

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: