Що їдять герої JS? ТОП-5 улюблених продуктів із раціону Аніти Луценко
І солоні огірки, і макарони. Дізналися, чим балує себе зіркова фітнес-тренерка, щоб вгамувати свого голодного звіра.

Цього разу зазирнули до холодильника фітнес-тренерки Аніти Луценко, яка розповіла JS про улюблені продукти зі свого щоденного раціону.

Яйця

Яйця у будь-якому вигляді: яєчня, варені, пашот, омлет. У яєць є два моменти. По-перше, уже визнано, що на них даремно «наїжджали» в 90-х, їх можна їсти стільки, скільки хочеться. По-друге, важливо пам’ятати, що жовток — це жир, тому два цілих яйця і один білок 2-3 рази на тиждень — чудово.

Помідори

Жити без них не можу. Будь-який салат їм обов’язково з помідорами. Люблю великі рожеві та жовті, адже в них багато води, а це плюс до водного балансу за день. Не з чистої води, а ще й із продуктів.

Олія з гарбузового насіння

Якщо помідори полити цією олією — тримайте мене. Трішки йодованої солі — і я щаслива. Цей смак заміняє всі заправки. Та й взагалі, будь-які продукти з нею «вау».

Макарони

Макарони — мій улюблений денний продукт і мій топ перед пробіжкою. Швидкість бігу за годину опісля максимально висока. Люблю бантики, черепашки та спагеті з томатною заправкою і базиліком.

Солоні огірки

Солоні огірки — це коли хочеться чогось і побільше. Маленький солоний огірочок або навіть п’ять ідеально підходять для того, щоб вгамувати мого голодного емоційного звіра.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: