Щира, стильна і смілива: Алла Мазур у новому образі на обкладинці Marie Claire Україна
Сюрприз до дня народження телеведучої, яка нещодавно поборола онкологічну хворобу.
Ж

урнал Marie Claire Україна присвятив іменинниці Аллі Мазур обкладинку, а також представив розгорнуте інтерв’ю, де вона у деталях розповіла про боротьбу та перемогу над онко, що розділило її життя на «до» та «після».

«Привіт, мій новий рік! Я жива — і це найбільше досягнення року минулого. Постояла подумки на краю — і отримала ще більше внутрішньої свободи. Побачила себе нову — і відчула, що цією свободою можна поділитися, а також підтримати інших: тих, хто зіткнувся з онкологією в час пандемії. Але шанс одужати є. І чим раніше почати – тим вищий. Мене надихала одна глядачка, яка написала: ваша робота в ефірі доводить нам, що перемогти можна. Тепер хочу переконати, що і візуальних наслідків цієї боротьби особливо боятися не варто. Бо головне – очистити організм. А волосся – відросте. І життя підкине вам новий образ: який може виявитись несподівано симпатичним, навіть модним і актуальним. Не бійтеся змін.

Повірте у себе і свої сили. Наповнюйте себе любов’ю.

Тільки так ми можемо ділитися нею з іншими. Довіртеся небу: там справді дивовижним чином підказують нам шлях», — прокоментувала телеведуча.

Журнал присвятив телезірці одразу п’ять обкладинок, а фотоісторія та інтерв’ю незабаром знайдуть своє продовження у діджитал проєкті на сайті marieclaire.ua, а також на французькому сайті міжнародного глянцю.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: