Шлях додому: Алла Костромічова й понад тисячу українців застрягли в Німеччині
Вже кілька діб супермодель перебуває в Мюнхені й не може вилетіти до України.

Днями ми писали, що модель і телеведуча Алла Костромічова застрягла в Мюнхені на шляху з Нью-Йорка до України. Перебуваючи в аеропорту, вона звернулася до президента Володимира Зеленського з проханням посприяти поверненню українців додому. Наразі в Німеччині введено надзвичайний стан: авіарейси скасовано, а готелі закриті, тож безліч наших співвітчизників стали заручниками ситуації. На щастя, Алла отримала підтримку й допомогу від друзів, але мріє якнайшвидше потрапити до Києва. JS розпитав її про деталі цієї форс-мажорної ситуації. 

Lufthansa дала нам готель на одну ніч. Там не було кухні, тож нам привозили таку їжу, яку дають у літаку. Звідти довелося поїхати, бо моя дитина вже довгий час не їла нічого нормального.

Ситуація зі скасуванням рейсів взагалі абсурдна: літак не вилетів, оскільки члени екіпажу — іноземці, а їм заборонили в'їзд в Україну на день раніше.

Через це понад тисячу українців і досі перебувають на території Німеччини. Ніяких новин з цього приводу немає.

Мені взагалі гріх скаржитися. По-перше, я маю знайомих і прихильників у Мюнхені, які запропонували забезпечити мене житлом. А по-друге, я можу дозволити собі квартиру на Airbnb, чого не скажеш про більшість наших людей.

Від 50 до 100 євро за одну ніч. Це немалі гроші.

Нам сказали, що ми вилетимо 17 березня з МАУ, але, звісно ж, вони вже за годину скасували рейс. Наразі у Німеччині ввели надзвичайний стан. У будь-який момент можуть закрити всі доступні готелі, і люди просто опиняться на вулиці. Щоразу вони сподіваються на те, що ця ніч у теплому приміщенні не стане останньою.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: